1. Sākums
  2. Sabiedrības līdzdalība
  3. Aicinājums novada uzņēmējiem piedalīties Krimuldas novada svētkos
Aicinājums novada uzņēmējiem piedalīties Krimuldas novada svētkos

Krimuldas novada uzņēmēj, esi laipni aicināts piedalīties Krimuldas novada svētkos, kuru ietvaros norisināsies arī Uzņēmēju diena. 6. jūlijā Krimuldas vidusskolas stadionā norisināsies Krimuldas novada svētki, kuros vēlamies parādīt un izrādīt tās lietas, vietas, notikumus, cilvēkus ar kuriem varam lepoties un, no kuriem varam mācīties un iedvesmoties!

Novada svētku ietvaros norisināsies Uzņēmēju diena, kurā ikviens novada uzņēmējs tiek aicināts piedalīties, pastāstot par sevi un savu veikumu. Uzņēmēju dienā būs iespēja iepazīties ar uzņēmēju veiksmes  stāstiem, papildināt savas zināšanas semināros un iepazīt citu uzņēmēju darbības jomas.

Aicinām novada uzņēmējus sagatavot informāciju par sevi, kura tiks nodrukāta uz planšetēm un izvietota novada svētkos Uzņēmēju teltī. Tāpat aicinām piedalīties uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus parādīt savu produkciju, izveidojot stendu par sevi vai piedaloties tirdziņā.

Ja esi ieinteresēts piedalīties un parādīt sevi novada svētkos, informāciju par savu uzņēmumu un dalību pasākumā sūtiet uz e-pastu līdz 10. jūnijam – linda.bernarde@krimulda.lv, tālr. papildus informācijai +371 25549745.

Anketa dalības pieteikšanai https://forms.gle/W8aaRPZjwnd5yYUK9

Lepojamies ar savu Krimuldas novadu un kopā veidojam svētkus sev un novada viesiem!

 

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs