1. Sākums
  2. Projekti
  3. Bērnu un jauniešu nodarbinātība vasaras brīvlaikā Krimuldas novadā
Bērnu un jauniešu nodarbinātība vasaras brīvlaikā Krimuldas novadā

Krimuldas novada pašvaldībā aktīvi darbojas pirmie skolēni, kas iesaistījušies pasākumā “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Jūnija mēnesī darba gaitas uzsākuši pieci skolēni, kuri strādā gan kā palīgstrādnieki Krimuldas peldbaseinā un Lēdurgas Dendroparkā, gan kā skolotāja palīgi PII “Ezerciems”. Jūlija mēnesī darbam pieteikušies 11 skolēni, bet augustā septiņi.

Krimuldas novada pašvaldība sadarbojoties ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), aicina bērnus un jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās un turpina mācības vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs nākamajā mācību gadā, pieteikties darbam augusta mēnesī (profesija palīgstrādnieks).

Skolēns dalībai pasākumā var reģistrēties elektroniski Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā (www.nva.gov.lv) līdz 17. augustam.

Pēc elektroniskās reģistrācijas skolēni pa tālruni vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu ierasties filiālē.

NVA filiālē skolēnam jāuzrāda:

  • Personas apliecinošs dokuments (Pase vai Identifikācijas karte);
  • Ja skolēns ir jaunāks par 18 gadiem – ārsta izziņa par medicīnisko apskati (Jāuzrāda NVA filiālē, saņemot norīkojumu dalībai pasākumā. Ārsta izziņa iesniedzama darba devējam, uzsākot darba attiecības.);
  • Sagatavots CV.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns jau pirms reģistrācijas pasākumā var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ne ar vienu darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā saņems informāciju telefoniski vai ar e-pasta starpniecību par iespēju pretendēt uz brīvajām darba vietām.  

Plašāka informācija par skolēnu nodarbinātību Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā www.nva.gov.lv , sadaļā “SKOLĒNU VASARAS DARBS”.

Informāciju sagatavoja:

Krimuldas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas Projektu vadītāja

Linda Bernarde

e-pasts: linda.bernarde@krimulda.lv

tālr. 25549745

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs