1. Sākums
  2. Projekti
  3. Bērnu un jauniešu nodarbinātība vasaras brīvlaikā Krimuldas novadā
Bērnu un jauniešu nodarbinātība vasaras brīvlaikā Krimuldas novadā

Krimuldas novada pašvaldība aicina bērnu un jauniešus iesaistīties pasākumā “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Krimuldas novada pašvaldība sadarbojoties ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA), aicina bērnus un jauniešus vecumā no 15 līdz 20 gadiem, kuri mācās un turpina mācības vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs nākamajā mācību gadā, pieteikties darbam vasarā.

Pasākuma mērķis – veicināt skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi.

Skolēniem dalībai pasākumā jāreģistrējas elektroniski Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapā (www.nva.gov.lv). Reģistrēšanās tiks uzsākta pa reģioniem. Rīgas reģionā pasākumam varēs reģistrēties sākot ar 17. maiju.

Nodarbinātības valsts aģentūras Siguldas filiāles aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenotāju izvēles komisija, izskatot Krimuldas novada pašvaldības pieteikumu, nolēma atbalstīt 16 darba vietas Krimuldas novadā:

  • 8 (astoņas) – skolotāja palīgs;
  • 8 (astoņas) – palīgstrādnieks.

Pasākuma organizēšanas noteikumi paredz, ka skolēns jau pirms reģistrācijas pasākumā var vienoties ar konkrētu darba devēju par darba vietu un laiku. Ja skolēns nav vienojies ne ar vienu darba devēju, tad pieteikuma reģistrācijas secībā saņems informāciju telefoniski vai ar e-pasta starpniecību par iespēju pretendēt uz brīvajām darba vietām.  

Pēc elektroniskās reģistrācijas skolēni pa tālruni vai ar e-pasta starpniecību saņems uzaicinājumu ierasties filiālē.

NVA filiālē skolēnam jāuzrāda:

  • personas apliecinošs dokuments (Pase vai Identifikācijas karte);
  • ja skolēns ir jaunāks par 18 gadiem – ārsta izziņa par medicīnisko apskati (Jāuzrāda NVA filiālē, saņemot norīkojumu dalībai pasākumā. Ārsta izziņa iesniedzama darba devējam, uzsākot darba attiecības.);
  • sagatavots CV.

Nodarbinātības valsts aģentūra informē, ka skolēna reģistrācija vēl negarantē iesaisti pasākumā, jo valsts līdzfinansēto darba vietu skaits ir ierobežots!

Plašāka informācija par skolēnu nodarbinātību Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā www.nva.gov.lv, sadaļā “SKOLĒNU VASARAS DARBS”.

Informāciju sagatavoja:

Krimuldas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas Projektu vadītāja

Linda Bernarde

e-pasts: linda.bernarde@krimulda.lv

tālr. 25549745

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs