1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 1
  novembris .
  ceturtdien
  Izstāde “Rokas darba nebijās”
  Krimuldas Tautas nams

  No 1. novembra līdz 6. decembrim Krimuldas Tautas namā apskatāma Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu darbu izstāde “Rokas darba nebijās.” Izstādē redzamie darbi tapuši pagājušajā mācību gadā un tie veltīti Latvijas jubilejai, mūsu kultūrmantojumam, latviešu tautas dziesmām. Bērni savos zīmējumos un gleznojumos ilustrējuši latviešu tautas dziesmas, zīmējuši to, kas saistās ar Latviju, dainām, latviešu pasaku tēliem. Apskatāmi arī 2018. gada mākslas skolu Valsts konkursa darbi – pašu rokām darinātas grāmatas, kurās arī ilustrētas dainas vai latviešu dzejnieku darbi. Izstādē redzami arī citās tehnikās tapuši darbi – zīda gleznojumi, stikla gravējumi, mozaīkas, metāla rotas, keramikas darbi. Visas šīs daudzveidīgās tehnikas apgūst bērni mūsu novada mākslas skolās, ar kurām lepojamies.

  Savukārt  Lēdurgas kultūras nama Mazajā zālē no 11. novembra apskatāma Krimuldas MMS audzēkņu darbu izstāde “Latviešu māksla bērnu acīm”. Šo izstādi augustā varēja skatīt Rīgā, Eiropas Savienības mājā, bet tagad laipni aicinām novadniekus, kuriem nesanāca redzēt mūsu bērnu darbus Rīgā, iepazīties ar skolēnu redzējumu par latviešu mākslinieku daiļradi  tepat tuvumā, Lēdurgā.

  Izstāde "Rokas darba nebijās"
 • 1
  decembris
  sestdien
  12:00 - 14:00
  Sarīkojums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
  Lēdurgas kultūras nams

  Atzīmējot starptautisko dienu personām ar invaliditāti Lēdurgas kultūras nama mazajā zālē 1. decembrī plkst. 12.00 norisināsies sarīkojums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

  Koncertu sniegs dziedātāja, komponiste, TV šova “X faktors” otrās sezonas dalībniece Līga Priede.

  Pieteikšanās pasākumam līdz 28. novembrim, zvanot pa tālruni +371 29170395 (Indra Rostoka) vai +371 25121432 (Olga Juhneviča).

  Ieeja bez maksas.

  Pasākums ir publisks, un tā laikā tiks fotografēts un filmēts. Izmantotais materiāls var tikt izmantots publicitātes nodrošināšanai.

  Sarīkojums cilvēkiem ar īpašām vajadzībām
 • 1
  decembris
  sestdien
  19:00 - 21:00
  Pārpratumu komēdija “HOMO NOVUS”
  Lēdurgas kultūras nams

  HOMO NOVUS

  “Homo Novus” ir romantisku intrigu un pārpratumu komēdija, kuras pamatā ir Anšlava Eglīša romāns ar tādu pašu nosaukumu. Filma vēstī par jaunu un nabadzīgu, bet ambiciozu provinces mākslinieku Juri Upenāju, kas no laukiem ierodas Rīgā, lai iekarotu vietu mākslas pasaulē.

  Lomās: Igors Šelegovskis, Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Annužīte-Lauciņa,  Agnese Cīrule, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Baiba Broka, Gundars Āboliņš, Intars Busulis, Kaspars Kambala un citi.

  Ieejas maksa: 3 EUR

  Filmas garums:  2h 2min

  Treileris:

  https://www.youtube.com/watch?v=f8w_V8kNzvM

   

  Pārpratumu komēdija "HOMO NOVUS"

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs