1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 8
  decembris
  sestdien
  08:30 - 15:00
  Klasiskā spiešana guļus. Latvijas čempionāts
  Krimuldas vidusskola

  Krimuldā 8. decembrī notiks tradicionāli lielākais spēka sporta notikums – Latvijas čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Pērn sacensībās piedalījās gandrīz 200 dalībnieki! Sacensībām vēl var pieteikties līdz 4.decembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Spēka sporta atlēti jau ir sākuši pieteikt savu dalību Latvijas čempionātā. Sportistiem būs iespēja cīnīties par jauniem Latvijas rekordiem un godalgotām medaļām.

  Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības norisināsies Krimuldas vidusskolas sporta zālē Raganā, Krimuldas novads, Skolas iela 11.

  Sākums – pulksten 11.00. Reģistrēšanās un dalībnieku svēršanās norises vietā paredzēta sākot no pulksten 8.30. Atbalstīt sacensību dalībniekus ir aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensību norises vietā ir par brīvu.

  Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus kā spēka trīscīņas disciplīnas popularizācija Latvijā, Latvijas 2018.gada čempionu noskaidrošana jauniešu, junioru, open, veterānu un sieviešu grupās, veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī federācijas izlases sastādīšana startiem 2018.g. Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu „Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.

  Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule”, Krimuldas novada domi un Siguldas Pauerliftinga biedrību.

  Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., Siguldas pauerliftinga biedrība, “Rosība”, “Viesulis Plus”, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

  Nolikums

  Iespēja pieteikties 

  *Informācija: http://www.powerliftings.lv/?pg=19

  Klasiskā spiešana guļus. Latvijas čempionāts

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs