1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 24
  decembris
  pirmdien
  17:00 - 18:30
  Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS”
  Krimuldas evanģēliski luteriskā baznīca

  Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS” 24. decembrī plkst. 17.00 Krimuldas evanģēliski luteriskajā baznīcā.

  Sagaidot mīlestības, gaišuma un piedošanas laiku, leģendārā latviešu grupa “Dakota” vēlas iepriecināt savus klausītājus ar pilnīgi jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “LEDUS ZIEDS”, ko Ziemassvētkos, 24. decembrī plkst. 17:00 (pirms vakara dievkalpojuma) atskaņos Krimuldas evanģēliski luteriskajā baznīcā.

  Koncertprogrammā jūs redzēsiet grupu “Dakota” pavisam neierastā ampluā, šeit nebūs kovboju cepures un zābaki, nekūpēs cigāri un neskanēs “Kurtizāņu ugunskurs”, tai vietā šeit valdīs mīlestība un dvēseles siltums, jo katram no grupas dalībniekiem, tā pat kā koncerta apmeklētājiem, ir kāds ko mīlēt, kāds, kam nosūtīt gaišas domas, vai arī pie­dot kaut ko, kas, iespējams, sen jau zaudējis savu nozīmīgumu.

  Koncertprogrammā ir iekļautas tādas grupas “Dakota” oriģināldziesmas kā: “Aizej tad, kad snigs”, “Ledus zieds”, “Paradīzes atslēga”, “Nekas nav nokavēts”, “Viss vēl būs”, “Mazliet cerību”, “Neskaties mēnesī” u.c., gan arī pasaulē populāru Ziemassvētku dziesmu kaverversijas. Koncertprogrammu papildinās grupas “Dakota” līdera Edvīna Zariņa dzejoļi, kas daudziem koncertprogrammas apmeklētājiem būs īpašs pārsteigums.

  Grupā „Dakota” muzicē: dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors – Edvīns Zariņš (balss, ģitāra), Raitis Keišs (balss, basģitāra), Ilvars Manfelds (perkusijas), Aleksandrs Šlujevs (mutes ermoņikas), Artūrs Palkevičs (taustiņu instrumenti, piebalss), Vīgants Murelis (ģitāra).

  Biļetes uz Ziemassvētku koncertprogrammu “Ledus Zieds” iepriekšpārdošanā iespējams iegādaties “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā – www.bilesuparadize.lv, kā arī Krimuldas Tautas namā.  Iepriekšpārdošanā biļetes cena 7 EUR, tuvojoties pasākumam un pasākuma dienā 10 EUR.

   

  Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma “LEDUS ZIEDS”

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs