1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 25
  decembris
  otrdien
  19:00 - 20:30
  Koncerts “Trīs vīri Ziemassvētkos”
  Krimuldas Tautas nams

  Kāpēc mēs tik ļoti gaidām Ziemassvētkus? Tas ir laiks, kad ikkatrs no mums, nekautrējoties no pārējiem, savā sirdī atkal kļūstam bērni. Dāvināšanas prieks, pārsteigums par saņemto dāvanu, satikšanās ģimenes lokā, eglītes mirdzums, sveču liesmas – ainas, kuras no mūsu apziņas neizzudīs līdz sirmam vecumam. Tā ir skaista ilūzija, ka joprojām esam mazi, ka visi skaistie notikumi dzīvē vēl tikai priekšā.

  Arī tādi nopietni vīri kā aktieris Mārtiņš Vilsons, dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels un komponists Jānis Lūsēns nav izņēmums. Šai Ziemassvētku gaidīšanas laikā apvienojoties jaunā koncertprogrammā „TRĪS VĪRI ZIEMASSVĒTKOS”, klusinātā un niansētā sarunā ar skatītāju tiks runāta dzeja, pasakas, dziedātas dziesmas, kas aizved mūs bērnībā, kad dzīve likās kā skaista pasaka, kurā vienmēr ir māmiņa, tētis, vecvecāki… viņu stāsti, dzejoļi un dziesmas pirms došanās pie miera…

  Aicinām arī Jūs kopā ar šiem trim nopietnajiem vīriem doties uz mūsu katra bērnības zemi. Koncerts Krimuldas tautas namā notiks pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā  – „Biļešu Paradīze” kasēs, internetā un Krimuldas tautas namā.

  Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos"

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs