1. Sākums
  2. Vakances
  3. Krimuldas novada dome aicina darbā pavāru uz nenoteiktu laiku PII „Ezerciems”
Krimuldas novada dome aicina darbā pavāru uz nenoteiktu laiku PII „Ezerciems”

Krimuldas novada dome aicina darbā pavāru uz nenoteiktu laiku PII „Ezerciems”.

Nepieciešamā izglītība un kvalifikācija:

  • pavāra izglītība atbilstoši otram profesionālās kvalifikācijas līmenim vai kvalifikācijas kursi pavāra specialitātē.

Galvenie pienākumi:

  • Novērtēt pārtikas produktu kvalitāti, veikt to pirmapstrādi, gatavot ēdienus un dzērienus atbilstoši pirmsskolas izglītības iestādes reglamentējošos normatīvos aktos noteiktā apmērā un kvalitātē;
  • Nodrošināt tehnoloģiskās dokumentācijas izstrādi un pielietošanu;
  • Ievērot ražošanas un personīgās higiēnas prasības pārtikas produktu apritē;
  • Ievērot izejvielu un gatavo ēdienu uzglabāšanas temperatūru un realizācijas termiņus.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • nepastāv Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta noteiktie ierobežojumi strādāt izglītības iestādē;
  • augsta atbildības sajūta un precizitāte veicot amata pienākumus;
  • labas organizatoriskās prasmes, patstāvība tiešo pienākumu izpildē;
  • ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • labas valsts valodas zināšanas (mutvārdos un rakstos);
  • prasme un pieredze darbā ar biroja tehniku un datorprogrammām;
  • vēlama iepriekšēja pieredze pavāra amatā.

Piedāvājam:

  • vienu amata slodzi uz nenoteiktu laiku ar atalgojumu EUR 693;
  • interesantu un radošu darbu;
  • atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • sociālās garantijas;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2019. gada 2. februāris plkst. 13.00

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas sūtīt uz e-pastu pii.ezerciems@krimulda.lv  ar norādi „Pirmsskolas izglītības iestādes pavārs(e)”  vai pa pastu Straupes iela 4, Inciems, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads, LV-2144.

Papildus informācija pa tālruni: 67957799

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti,lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs