1. Sākums
  2. Sports
  3. Krimuldas novadā noslēdzies “Lāčplēša kauss”
Krimuldas novadā noslēdzies “Lāčplēša kauss”

Lāčplēša dienas priekšvakarā Krimuldas novada Inciemā, Sporta un atpūtas centrā “Namiņš”, norisinājās Lāčplēša kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šoreiz dalību bija pieteikuši 58 dalībnieki no visas Latvijas – par 13 dalībniekiem vairāk, kā pagājušā gada sacensībās.

Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus kā spēka trīscīņas disciplīnas popularizācija Latvijā, spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā, veselīga dzīvesveida popularizēšana un Lāčplēša Kausa ieguvēju noskaidrošana.

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Krimuldas novada domi, Siguldas pauerliftinga biedrību un biedrību “Spēka Pasaule”.
Ar Lāčplēša Kausa pēdējo uzspiesto piegājienu, noslēdzies 2018. gada Latvijas Kauss spiešanā guļus. Sievietēm labākā Lāčplēša kausā – Tatjana Guseva (Sporta klubs F1) ar 27kg x43 reizēm, Vīriem – Sergejs Cviguns ar 72kgx35 reizēm. Komandu vērtējumā Lāčplēša Kausā – pirmie Valmieras SP sportisti, otrie Bauskas sportisti un trešie – Madonas SCK sportisti.

Paldies Krimuldas novada domei par sporta zāles piešķiršanu sacensību vietas nodrošināšanai un īpaši paldies Sporta un atpūtas centra “Namiņš” vadītājam Jānim Upītim.
Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija, Krimuldas novada dome, SIA “Pansija”, “Viesulis Plus”, “Rosība”, Siguldas pauerliftinga biedrība.

Fotomirkļi no pasākuma: https://www.facebook.com/pg/powerliftings/photos/?tab=album&album_id=2184422955112675

 

Citi jaunumi Sports

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs