1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Krimuldas novada svētki 5. un 6. jūlijā
Krimuldas novada svētki 5. un 6. jūlijā

Krimuldas novadā 5. un 6. jūlijā norisināsies novada svētki ar plašu kultūras un sporta programmu, dažādām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem un uzņēmēju telti, kurā būs iespējams uzzināt informāciju par novada uzņēmējiem un izglītības iespējām novadā, kā arī iepazīties ar Krimuldas novada pašvaldības realizētajiem un plānotajiem projektiem. Krimuldas novada svētkus 6. jūlijā vadīs radio STAR FM rīta programmas Zoopasta DJ Jānis Romanovskis. 

 

 

Krimuldas novada svētkos plānotā programma divu dienu garumā ļaus pasākuma apmeklētājiem iepazīties ar Krimuldas novada kultūras, izglītības, sporta un uzņēmējdarbības aktualitātēm, piedaloties dažādās aktivitātēs un baudot svētku sajūtu kopā ar amatierkolektīviem, izbaudot andelēšanas burvību, baudot koncertus, radošās darbnīcas un sporta sacensības dažādās disciplīnās. 

Vēlamies šos svētkus novada iedzīvotājiem un viesiem radīt, lai varētu atskatīties uz paveikto un lepoties ar Krimuldas novadu, kā vietu, kurā dzīvot, mācīties, baudīt kultūru un uzsākt uzņēmējdarbību. 

 

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs