1. Sākums
  2. Veselība
  3. Mājīgā un brīvā atmosfērā noritējis seminārs „Starp mums, sievietēm, runājot”
Mājīgā un brīvā atmosfērā noritējis seminārs „Starp mums, sievietēm, runājot”

Krimuldas Tautas namā 29. novembra vakarā kopā ar ginekoloģi Karlīnu Elksni un psihoterapeitu Ainu Poišu tika pārrunāti interesējošie jautājumi par sieviešu reproduktīvo veselību un sievietēm nozīmīgā pārejas posma – menopauzes laika psiholoģiskās un fiziskās labsajūtas nodrošināšanas aspektiem.

Speciālistes aicināja rūpēties un atcerēties par savu fizisko, emocionālo un sociālo labsajūtu. Izglītojošā pasākuma apmeklētājas tiks iesaistītas neformālās atmosfēras sarunās, iesaistošo un atraisošo jautājumu uzdošanā, situāciju analizēs, diskusijās un citās aktivitātēs, lai kopīgi izprastu reproduktīvo veselības nozīmi, apspriestu, kā uzlabot savu emocionālo stāvokli un noskaidrotu savas izjūtas un rīcību dažādās dzīves situācijās. Kliedēti dažādi sabiedrībā valdošie mīti.

Reproduktīvai veselībai ir nozīmīga ietekme uz vispārējo veselību, varētu teikt – laba reproduktīvā veselība ir profilakse sievietes kopējai veselībai.

Semināru organizēja Onplate ESF projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” ietvaros.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Inga Ķerzuma

Krimuldas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas vadītāja

e-pasts: inga.kerzuma@krimulda.lv

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs