1. Sākums
  2. Sabiedrības līdzdalība
  3. Noslēdzies konkurss “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” Krimuldas novadā
Noslēdzies konkurss “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” Krimuldas novadā

28. decembrī noslēdzās konkurss “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” Krimuldas novadā. Šogad konkursā tika pieteikti deviņi objekti, no kuriem trīs pieteikti kategorijā uzņēmumu ēku noformējums, četri objekti kategorijā privātmāju noformējums un divi objekti kategorijā daudzdzīvokļu dzīvojamā māja.

Krimuldas novadā konkurss “Skaistākais Ziemassvētku noformējums” norisinājās jau trešo gadu, kļūstot par svētku gaidīšanas laika tradīciju, kas priecē ikvienu novadnieku un novada viesi. Šogad bez pieteiktajiem objektiem žūrijas komisija izvirzīja arī objektus, kuri nebija pieteikti, bet guva ievērību ar savu svētku noskaņas radīšanu Krimuldas novadā.

Konkursa mērķis ir veicināt Krimuldas novada iedzīvotāju un uzņēmumu aktīvu līdzdalību Ziemassvētku noformējuma veidošanā novada teritorijā. Konkursam pieteiktos objektus vērtēja komisija piecu locekļu sastāvā. Mājas lapā www.krimulda.lv iedzīvotāji varēja balsot par sev tīkamāko svētku noformējumu, kas konkursa noslēgumā saņēma Simpātiju balvu. Par skaistākajiem, izdomas bagātākajiem un svētku sajūtu raisošiem Ziemassvētku noformējumiem Krimuldas novadā šajā gadā tika atzīti uzņēmumu kategorijā SIA “Džīva”, kas ieguva 1. vietu, veicināšanas balvu uzņēmumu kategorijā saņēma SIA “Raganas burgers” un atzinības rakstus saņēma SIA “Aģes centrs” Lēdurgā un “L Ēstētika” Raganā. Privātmāju kategorijā pirmo vietu ieguva Antra Šverna, Gavēņu iela 8, Raganā un otro vietu ieguva Zane Rugina, “Skaras”, Lēdurgā. Veicināšanas balvu privātmāju kategorijā saņēma Tālivaldis Zirnis, Ozolu iela 8, Lēdurgā. Savukārt atzinības rakstus privātmāju kategorijā saņēma Vineta Krišjāne E. Melngaiļa iela 10, Lēdurgā un Valentīna Peltmane, Saules iela 28, Raganā. Savukārt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kategorijā pirmo un otro vietu ieguva daudzdzīvokļu mājas Turaidā – Turaidas iela 1 un Rožu iela 2.

 

 

Konkursa uzvarētāji un veicināšanas balvu saņēmēji tika apbalvoti ar naudas balvām. Uzvarētāju vietu sadalījums tika paziņots un laureāti sumināti Krimuldas novada Vecgada ballē 28. decembrī, kas notika Krimuldas tautas namā, Parka ielā 1, Raganā, Krimuldas pagastā.

Paldies visiem konkursantiem un Krimuldas novada pašvaldībai par atbalstu un svētku sajūtas radīšanu!

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs