LAT
 Krimuldas novada dome / Novada dome
Krimuldas novada dome
·  Vadība
·  Deputāti
·  Pastāvīgās komitejas, komisijas un padomes
·  Domes sēdes
·  Domes sēžu protokoli
·  - Protokolu arhīvs
·  Budžets
·  Citi dokumenti
·  Pakalpojumi
Krimuldas novada dome
Parka iela 1, Ragana,
Krimuldas pagasts,Krimuldas novads
Latvija, LV-2144

+371 67976868
+371 67976869
dome@krimulda.lv

 Ūdens skaitītāju rādījumu iesniegšana

* * * * *

 
 
 
 
 
 
 
 



















trešdiena, 28. jūnijs, 2017         

<-atpakaļ

KOMITEJAS: 


IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA KOMITEJA 

Par komitejas piekšsēdētāju ievēlēts  

Sēdes notiek katra mēneša otrajā otrdienā plkst. 16:00


 


ATTĪSTĪBAS KOMITEJA


Par komitejas priekšsēdētāju ievēlēts

Sēdes notiek katra mēneša otrajā ceturtdienā plkst. 16:00


 


SOCIĀLO JAUTĀJUMU KOMITEJA

Par komitejas priekšsēdētāju ievēlēts

Sēdes notiek katra mēneša otrajā trešdienā plkst. 16:00


 


FINANŠU KOMITEJA

Finanšu komitejas sēdi vada domes priekšsēdētājs  

Sēdes notiek katra mēneša trešajā trešdienā plkst. 15:00 

 

 Domes kārtējās sēdes notiek katra mēneša ceturtās nedēļas piektdienā plkst. 10:00

KOMISIJAS :  

ADMINISTRATĪVĀ KOMISIJA Rita Deiča, Edgars Gabranovs, Ija Kivlina, Jānis Krieviņš, Juris Liepa, Laimonis Ozols
  
IEPIRKUMU KOMISIJA  Linards Kumskis, Andris Harkevičs, Normunds Ignatovs, Laimonis Ozols
  
PRIVATIZĀCIJAS KOMISIJA  Ingus Kauliņš, Juris Liepa
  
MEŽU JAUTĀJUMU KOMISIJA   Normunds Ignatovs, Juris Liepa, Laimonis Ozols, Māris Pētersons 
  
IZSOLES KOMISIJA  Linards Kumskis, Juris Liepa,  Aija Zvidriņa, Monika Munda
  
CIVILĀS AIZSARDZĪBAS KOMISIJA  

Priekšsēdētājs -  Linards Kumskis,  domes priekšsēdētājs

priekšsēdētāja vietnieks - valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka norīkota Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta amatpersona

  
DZĪVOKĻU JAUTĀJUMU KOMISIJA  Linards Kumskis, Aija Zvidriņa, Juris Liepa, Laima Kestere  
  
APBALVOJUMU IZVĒRTĒŠANAS KOMISIJA  Aivars Bunķis, Maija Kalniņa, Ināra Krasovska, Jānis Upītis, Līvija Ustupa, Aija Zvidriņa 
  
LAUKSAMINIECĪBAS ZEMJU DARĪJUMU UZRAUDZĪBAS KOMISIJA  Rita Deiča,  Agita Kandavniece, Agrita Meistere,  Anita Viškere, Māra Steķe
   
KOKU NOVĒRTĒŠANAS KOMISIJA  Laimonis Ozols, Ilze Rubīna 
 

PADOMES :

JAUNATNES LIETU KONSULTATĪVĀ PADOME  Santa Irbe, Fēlikss Rencis, Anna Zvejniece, Santa Kaire, Silvestrs Sebris, Kristīne Liepiņa, Ilze Ulme, Gunārs Vilde, Linards Kumskis
 
SPORTA ATTĪSTĪBAS PADOME

Madara Ansone, Kārlis Ozols - Ozoliņš, Līga Ozoliņa, Jānis Upītis, Haralds Salmiņš, Ziedonis Skrivļa, Zane Berdinska, Santa Kaire, Artūrs Caucis
 

<< Jūnijs 2017 >>
POTCPSSv
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930