1. Sākums
  2. Izglītība
  3. PII “Krimulda” sadraudzības pasākums
PII “Krimulda” sadraudzības pasākums

Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Krimulda” 22. maijā norisinājās audzēkņu sadraudzības pasākums – sporta, mūzikas un vizuālās mākslas ietvaros.

PII “Krimulda”  maija izskaņā tika organizēts sadraudzības pasākums starp piecām iestādes grupām “Mārītes”, “Spārītes”, “Sauleszaķi”, “Ķipari” un “Bitītes”. Pasākuma mērķis bija piedāvāt bērniem dažādas aktivitātes, lai palīdzētu izprast un varētu apgūt caurviju prasmes, ietverot sevis izzināšanu (pašizziņa), sevis vadīšanu (pašvadība), radošo domāšanu  spēju izpausties (domāšana un radošums), sadarboties un līdzdarboties (sadarbība un līdzdalība).

PII “Krimulda” bērni bija pētnieki un aktīvi darītāji, viņu dabiskās vēlmes bija darīt un līdzdarboties. Bērni šajā dienā uzdrīkstējās, izmēģināja, kļūdījās, izbaudīja darbošanās procesu un īstenoja savas idejas. Bērni dienu pavadīja, iesaistoties visos pasākumos ar interesi un sajūsmu.

 

Pasākumu organizēšana iesaistījās PII “Krimulda” darbinieki, pedagogi īpašs paldies  sporta skolotājai Sallijai Arhipovai, logopēdei Sanitai Sebrei, mūzikas skolotājai Indrai Dunderei un visiem, kas palīdzēja realizēt šo pasākumu. Paldies par atbalstu Krimuldas novada domei un  Sporta klubam “Lēdurga” par piepūšamajām atrakcijām.

Informāciju sagatavoja:

 PII “Krimulda” metodiķe

Zanda Garnizone

 

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs