1. Sākums
  2. Projekti
  3. Projekts “Dārza Pērles” Krimuldas novadā
Projekts “Dārza Pērles” Krimuldas novadā

Krimuldas novada Attīstības nodaļas projekta vadītāja Linda Bernarde un Lēdurgas Dendroparka darbiniece Sarmīte Kauliņa apmeklēja apmācību semināru “Dārzu tūrisms” Tartu Universitātes Pērnavas koledžā, projekta “Dārza pērles” ietvaros.

Projekta galvenais mērķis ir dažādot dārzu tūrisma piedāvājumu Igaunijā un Latvijā, izveidojot jaunu, pievilcīgu un ilgtspējīgu tūrisma piedāvājumu “Dārza Pērles”.

Dārzu tūrisms kļūst arvien populārāks un arvien vairāk cilvēku izvēlas savus ceļojuma galamērķus, balstoties uz dabas parku un un dārzu piedāvājumu plānotajās galamērķu valstīs. Galvenās projekta aktivitātes ir dārza tūrisma produktu attīstība un pakalpojumu dizains un parku un dārzu īpašnieku un apsaimniekotāju kapacitātes veidošana, kas tiek iekļauti “Dārza Pērļu” maršrutā. Tāpat tiek plānota “Dārzu Pērļu” maršruta reklamēšana un publicitātes veidošana (gan vietējā, gan starptautiskos tirgos), tai skaitā internetā balstīta maršruta rokasgrāmata, dalība starptautiskajās izstādēs, atvērtā dārza nedēļa un pasākumi, kā arī piesaistošu mārketinga materiālu izveide.*

Projekta vadošai partneris ir Vidzemes tūrisma asociācija zem kura ir iekļauts Lēdurgas Dendroparks. Sadarbībā ar Vidzemes tūrisma asociāciju projekta ietvaros tiek apmeklēti dažādi apmācību semināri, lai atrastu labāko pieeju jaunu piedāvājuma veidošanā Lēdurgas Dendroparkā, lai veicinātu tūrisma pieplūdumu un radītu vēlmi atgriezties Krimuldas novada tūrisma objektos.

Apmācību seminārā “Dārzu tūrisms” ir radušās jaunas idejas, kuras realizēt Lēdurgas Dendroparkā, attīstot un pilnveidojot piedāvājuma klāstu.

Projekts ilgst līdz 2020. gada 30. aprīlim.

* VTA mājaslapa

Citi jaunumi Attīstība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs