1. Sākums
  2. Sabiedrības līdzdalība
  3. Sākusies balsošana konkursā “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”
Sākusies balsošana konkursā “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir  pilns prieka, smaidu un labu darbu. Lai radītu svētku noskaņu šajā laikā māju logos, pagalmos un telpās tiek iedegtas gaismas virtenes un pušķotas eglītes. Lai veicinātu uzņēmēju un iedzīvotāju aktīvu līdzdalību Ziemassvētku noformējuma veidošanā Krimuldas novadā, pašvaldība organizē Krimuldas novada noformēšanas konkursu “Skaistākais Ziemassvētku noformējums”.

Konkursam pieteikto objektu vērtēšana un iedzīvotāju balsojums notiek no kalendārā gada 2018. gada 18.decembra līdz 22.decembrim plkst. 12.00, iedalot objektu vērtēšanu trīs kategorijās:

  • Privātmāju noformējums;
  • Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju noformējums;
  • Uzņēmumu ēku noformējums.

Iedzīvotāji par sev tīkamāko objektu var nobalsot Krimuldas novada pašvaldības interneta vietnē: www.krimulda.lv sadaļā “Balso šeit” (1 balss – 1 punkts). Konkursa laikā var balsot tikai vienu reizi izvēloties no visiem pieteiktajiem objektiem vienu. Apbalvojumu “Simpātiju balva” saņem objekts par kuru ir nobalsojuši visvairāk iedzīvotāji.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti un sumināti Krimuldas novada Vecgada ballē 2018. gada 28. decembrī, kas notiks Krimuldas Tautas namā, Parka iela 1. Raganā, Krimuldas pagasts.

 

 

Plašāka informāciju par konkursa norisi un vērtēšanas kārtību, kritērijiem un rezultātiem, kā arī pieteikuma formu skatīt www.krimulda.lv vai zvanot pa tālruni +371 25140635

Citi jaunumi Kultūra

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs