1. Sākums
  2. Projekti
  3. Seminārs “Starp mums, sievietēm, runājot!”
Seminārs “Starp mums, sievietēm, runājot!”

Krimuldas vidusskolā, 24. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 20.00 norisināsies seminārs “Starp mums, sievietēm, runājot!”. Mājīgā un brīvā atmosfērā iespēja pārrunāt sev interesējošus jautājumus par sieviešu reproduktīvo veselību kopā ar ginekoloģi Karlīnu Elksni un psihoterapeiti Ainu Poišu.

Veselība, tai skaitā, reproduktīvā veselība ir fiziskā, emocionālā un sociālā labsajūta. Fiziskā labsajūta attiecas uz cilvēka ķermeni, emocionālā – uz psihi, sociālā – uz dzīves situāciju, apkārtējo vidi.Tā nav tikai ar reproduktīvo veselību saistīto slimību neesamība, bet gan vesels kopums dažādu faktoru un procesu, kas ietekmē Tavu reproduktīvo veselību, jo cilvēka organisms ir vienots veselums un visas trīs jomas savā starpā ir cieši saistītas. Reproduktīvai veselībai ir nozīmīga ietekme uz Tavu vispārējo veselību, varētu droši teikt, ka laba reproduktīvā veselība ir profilakse Tavai kopējai veselībai!

Ar reproduktīvo veselību saistās tādi nozīmīgi jautājumi, kā veselīga dzīvesveida ietekme uz reproduktīvo veselību, ģimenes plānošana, kontracepcija, seksuāli transmisīvās infekcijas, intīmā higiēna, profilaktiskās pārbaudes, menopauze, grūtniecība, u.c. jautājumi, kas skar abus dzimumus mūža garumā.Par savu labsajūtu ir svarīgi rūpēties, īpaši grūtību brīžos, stresa situācijās, jo tieši tad pieaug risks saslimt. Speciālisti aicina rūpēties un atcerēties par savu fizisko, emocionālo un sociālo labsajūtu. Apmeklējot izglītojošo pasākumu apmeklētājas tiks iesaistītas neformālās atmosfēras sarunās, iesaistošo un atraisošo jautājumu uzdošanā, situāciju analizēs, diskusijās un citās aktivitātēs, lai kopīgi izprastu reproduktīvo veselības nozīmi, apspriestu, kā to veicināt un noskaidrotu rīcību dažādās dzīves situācijās, to pielietojumu ikdienā.

Pieteikšanās pa tālruni +371 25549748

Dalība pasākumā – bez maksas.

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs