1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Talkas nedēļa PII “Krimulda”
Talkas nedēļa PII “Krimulda”

“Ja katrs sakops savu durvju priekšu, visa pasaule būs tīra!” – ar šiem Mātes Terēzes iedvesmojošiem vārdiem pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Krimulda” bērni, viņu vecāki un darbinieki no 23. līdz 26. aprīlim aktīvi un enerģiski piedalījās PII „Krimulda” tīrības nedēļā.

Par tīru un sakoptu vidi rūpējāmies ne tikai savas iestādes teritorijā, bet arī mūsu iemīļotajos pastaigu maršrutos – vecākās grupas „Taurenītis” bērni skolotājas Sallijas Arhipovas un skolotāja palīga Andas Kusiņas vadībā vāca atkritumus maršrutā „Kūtiņas” un „Saules ielas aplis”; 3-4 gadīgie grupiņas „Sauleszaķi” bērni metodiķes-skolotājas Zandas Garnizones un skolotāja palīga Zanes Veženkovas vadībā ne tikai lasīja atkritumus, bet arī tos šķiroja maršrutā „Saules ielas aplis”; 2-3 gadīgie grupas „Spārītes” bērni skolotāju Inese Gudones, Baibas Miķelsones un skolotāja palīga Ingrīdas Raiskumas vadībā – parkā pie dīķa veica sakopšanas darbus.

26. aprīlī Vislatvijas talkas ietvaros PII “Krimulda” teritorijā sakopšanas un labiekārtošanas darbi norisinājās visas dienas garumā. Talku uzsāka Krimuldas vidusskolas 7.B klases atsaucīgie, spēcīgie un čaklie skolēni skolotājas Danutas Stakas vadībā. Tika atjaunota „Ūdens siena”, papildināts sporta laukums ar līdzsvara elementiem – ieraktām riepām, nolakotas āra gleznas, nogrieztas koku atvases, aizbērtas un nolīdzinātas bedres.

Pēcpusdienā talkot sanāca vecāki, un darbīga rosīšanās turpinājās līdz pat vakaram. Ar bērnu, skolotāju un vecāku aktīvu iesaistīšanos tika mazgāti āra atribūti, atjaunoti soliņi, mainot bojātos dēlīšus un krāsojot tos, atjaunota „baskāju taka”, tika nomainītas smiltis visās sešās smilškastēs, smilškastes tika arī papildinātas ar „kūku cepšanas galdiņiem”, nostiprināts mazais basketbola grozs, grābtas smiltis no zālāja un līdzināts smilšu/zālāja segums.

Padarīts tika neticami daudz!

Liels paldies PII „Krimulda” Iestādes padomei par atsaucību un aktīvu iesaistīšanos talkas organizēšanā. Sirsnīgs paldies Krimuldas vidusskolai un 7.B klases skolēniem un skolotājai Danutai Stakai. Īpašs paldies visiem, visiem vecākiem, kas iesaistījās un piedalījās PII „Krimulda” teritorijas sakopšanas un labiekārtošanas talkā.

KOPĀ MĒS ESAM SPĒKS!

Informāciju sagatavoja:

PII “Krimulda” metodiķa p.i. B. Miķelsone

PII “Krimulda”vadītāja S. Dreimane

Citi jaunumi Izglītība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs