1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. 12. un 26. jūlijā Siguldas Sporta centrā notiks vakcinācija pret Covid-19
12. un 26. jūlijā Siguldas Sporta centrā notiks vakcinācija pret Covid-19

Siguldas Sporta centrā izveidotajā vakcinācijas centrā 12. un 26. jūlijā notiks vakcinācija pret Covid-19. Vakcinācija notiks ar “Johnson&Johnson” vakcīnu “Janssen”, kurai nepieciešama tikai viena deva, kā arī ar “Pfizer/BioNTech” vakcīnu “Comirnaty”. Vakcinācija notiks arī tiem iedzīvotājiem, kuriem jāsaņem 2. deva. Vakcinācijai aicināti pieteikties iedzīvotāji no Krimuldas, Mālpils un Inčukalna, kā arī jaunieši no 12 gadu vecuma.

Vakcināciju Siguldas Sporta centrā veic AS “Veselības centru apvienība” medicīnas personāls pēc uzaicinājuma principa no tīmekļa vietnē www.manavakcina.lv reģistrētiem iedzīvotājiem. Lai nodrošinātu drošu un ērtu vakcināciju, Siguldas Sporta centra telpas ir iekārtotas atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām.

Vakcinācija 26. jūlijā būs noslēdzošā vakcinācijas reize Siguldas Sporta centrā, un turpmāk Covid-19 vakcīnu būs iespējams saņemt pie ģimenes ārstiem, kā arī Siguldas slimnīcā.

Papildus tam Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija atgādina, ka notiek digitālo Covid-19 sertifikātu izsniegšana, kas ir kā apliecinājums par veikto vakcināciju pret Covid-19, veiktā Covid-19 laboratoriskā testa rezultātu vai Covid-19 pārslimošanas faktu. Savus digitālos Covid-19 sertifikātus iedzīvotāji var apskatīt tīmekļa vietnē www.covid19sertifikats.lv. Iedzīvotājam, pieslēdzoties vietnei ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem, jāpieprasa nepieciešamā sertifikāta izveide. Izveidoto sertifikātu ieteicams saglabāt savā viedierīcē vai izdrukāt papīra formātā. Nepieciešamības gadījumā Covid-19 sertifikātu bez maksas ir iespējams izdrukāt arī jebkurā Siguldas novada bibliotēkā.

Atgādinām, ka Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā, Allažu un Mores pagasta pārvaldē ir iespēja saņemt sadarbspējīgu vakcinācijas, testēšanas vai pārslimošanas sertifikātu tām personām, kurām nav iespēju autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID) tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv.

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs