1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Aicinām piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”
Aicinām piedalīties akcijā “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”

Sagaidot mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” 35 gadu jubileju, tā rīkotājs “BILŽU BIROJS” izsludina akciju “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!”. Krimuldas novada pašvaldība ir kļuvusi par akcijas sadarbības partneri un aicina novadniekus piedalīties un atjaunot savas pastkastītes, stiprinot savas apkaimes kopienu un līdzdarbojoties apkārtējās dzīves vides uzlabošanā.

 

Aicinām iedzīvotājus mākslinieciskot savas pastkastītes, izmantojot dažādas tehnikas, piemēram, apgleznojot, aplīmējot vai kā citādi pilnveidojot pastkastīti. “MAZO BILŽU” mērķis, turpinot festivāla “BILDES” pagājušā gada tematiku, ir padarīt krāsaināku vidi, kurā dzīvojam, vienlaicīgi labiekārtojot un sakārtojot pasta saņemšanas vietu – savu pastkastīti.

“Pagājušā gada izstādes darbi un pašu mākslinieku emocijas mūs tik ļoti iedvesmoja, ka vēlamies aizsākto tēmu turpināt arī “BILŽU” jubilejas gadā un radīšanas prieku nodot tālāk visai Latvijai,” par akcijas “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” rašanās ideju stāsta festivāla “BILDES” direktore Tija Auziņa.

Šis laiks, kad Latvijā un visā pasaulē cilvēki tiek aicināti palikt mājās ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, lai pasargātu sevi un savus līdzcilvēkus, aicinām mājās pavadīto laiku padarīt daudzveidīgāku un piedalīties šajā akcija. Akcijas ietvaros privāto pastkastīšu īpašnieki kopā ar bērniem un citiem ģimenes locekļiem tiek aicināti radoši mākslinieciskot savas piemājas pastkastītes, padarīt tās krāsainas un īpašas, lai atjaunotā – personalizētā – pastkastīte kļūtu par mājas vizītkarti un arī par oriģinālu vides objektu. Dalībnieki aicināti atjaunot savas jau esošās piemājas pastkastītes vai radīt jaunas no mājās pieejamiem materiāliem. Apgelznojot pastkastītes, jāatceras, ka pastkastīte būs pakļauta laikapstākļu ietekmei, tāpēc ieteicams izvēlēties āra darbiem piemērotas krāsas. Akcijā var piedalīties arī ar jau mākslinieciskotām un personalizētām pastkastītēm.

Kad mākslas darbs pabeigts, tas jānofotografē un jāiesūta “BILŽU BIROJAM” uz e-pastu pastkastites@bildes.lv. Pēc iesūtīto fotogrāfiju apkopošanas interesantākie darbi tiks publicēti virtuālajā galerijā festivāla “BILDES” mājaslapā www.bildes.lv. Akcijas aktualitātēm būs iespējams sekot līdzi festivāla “BILDES” un Krimuldas novada pašvaldības sociālo tīklu platformās.

Jauno pastkastīšu autori kļūs par festivāla “BILDES” neklātienes dalībniekiem, tā pievienojoties vairāk kā sešsimt “BILŽU” mūziķiem un māksliniekiem, kas 34 gadu laikā radījuši dažādus mākslas darbus īpaši festivāla izstādēm. Savukārt interesantāko darbu autori tiks pie krāsainām veicināšanas balvām.

 

Vairāk informācijas par akciju festivāla “BILDES” mājas lapā – www.bildes.lv.

Akcijas “ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti!” sadarbības partneri: VAS “Latvijas Pasts”, Latvijas novadu pašvaldības, portāli LA.lv, Inbox.lv, Draugiem.lv, 1188.lv, Pilseta24.lv, laikraksts “Rīgas Apriņķa Avīze” un reģionālie mediji.

Papildus informācija:

Madara Liepiņa

Krimuldas novada pašvaldības

Komunikācijas projektu vadītāja

e-pasts: madara.liepina@krimulda.lv

tālr. +371 25140635

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs