1. Sākums
  2. Sports
  3. Aizvadīta otrā nedēļa izaicinājumā “Sporta mēnesis Krimuldas novadā”
Aizvadīta otrā nedēļa izaicinājumā “Sporta mēnesis Krimuldas novadā”

No 5. aprīļa līdz 2. maijam aicinām iepazīt Krimuldas novadu ejot, nūjojot, skrienot un braucot ar velosipēdu, izaicinājumā “Sporta mēnesis Krimuldas novadā”.

Izaicinājuma otrajā nedēļā no 12. līdz 18. aprīlim piedalījās 45 dalībnieki, visās trīs kategorijās kopā pieveicot 1344 km pa Krimuldas novada teiksmainajām takām un ceļiem. No kopējā kilometru skaita nosoļoti un nonūjoti 442 km, 163 km noskrieti un ar velosipēdu nobraukti 739 km.

Izaicinājuma pirmajā nedēļā no 5. aprīļa līdz 11. aprīlim piedalījās 37 dalībnieki, visās trijās kategorijās kopā pieveicot 1378,63 km. No tiem 525,12 km tika noieti/nonūjoti, 151,34 km noskrieti un ar velosipēdu nobraukti 702,17km.

Otrās nedēļas aktīvākie izaicinājuma dalībnieki:

  • Iešana/nūjošana –  Baiba Zemīte
  • Skriešana – Dace Pētersone, Rauls Joksts
  • Riteņbraukšana – Eva Mazureviča, Māris Kušners

Paldies šīs nedēļas balvu sponsoram – uzņēmumam Raganas burgers.

Piedalies izaicinājumā “Sporta mēnesis Krimuldas novadā” vienā, divās vai visās trīs aktivitāšu kategorijās izpildot nosacījumus, ka aktivitāte tiek veikta Krimuldas novada teritorijā un vismaz trīs reizes vienas nedēļas ietvaros:

  • ne mazāk kā 3 km dienā pastaigājoties vai nūjojot;
  • ne mazāk kā 3 km dienā skrienot;
  • ne mazāk kā 10 km dienā braucot ar velosipēdu.

Piedaloties izaicinājumā izmanto pieejamo viedierīču aplikāciju iespējas, kuras piedāvā uzskaitīt veiktās aktivitātes (piemēram Strava, Samsung Health). Uzsākot izaicinājuma izvēlēto aktivitāti ieslēdz atbilstošu aktivitāti aplikācijā un dodies dabā.

Lai piedalītos izaicinājumā nedēļas laikā nepieciešams veikt vismaz trīs aktivitātes (var piedalīties visās trīs aktivitāšu kategorijās, galvenais ir izpildīt kategoriju nosacījumu par kilometrāžu). Nedēļas veikuma ekrānšāviņi jānosūta uz e-pastu sports@krimulda.lv līdz katras svētdienas plkst. 23.59. Rezultāti tiks publicēti līdz pirmdienas plkst. 17.00  Krimuldas novada pašvaldības mājaslapā. Iesūtītajai informācijai jāietver dalībnieka vārdu, uzvārdu, datumu, kad veikta aktivitāte, maršruts un tā garums. Aktivitāte jāveic Krimuldas novada teritorijā.

Ja publicē informāciju, kas saistīta ar  izaicinājumu savos sociālo tīklu kontos, aicinām pievienot kādu no mirkļbirkām – #IzaiciniTeiksmainoPavasari #TeiksmaināSporta #TeiksmainaisSporto

Šajā laikā fiziskās aktivitātes ir nepieciešamas ikvienam, lai uzlabotu gan savu fizisko, gan mentālo veselības stāvokli. Ir zinātniski pierādīts, ka regulāras fiziskas aktivitātes paaugstina laimes hormonu – riteņbraukšana, slēpošana, nūjošana un iešana aizdzen dusmas, agresiju, bailes, paaugstina beta endorfīnu asinīs un dod prieku. Uzturēšanās svaigā gaisā ir visvienkāršākais veids, kā caur ķermeni ietekmēt noskaņojumu un prāta stāvokli.

Aicinām visu neskaidrību, jautājumu vai ieteikumu gadījumā sazināties ar Krimuldas novada pašvaldības sporta organizatoru Ziedoni Skrivļu, rakstot e-pastu: sports@krimulda.lv vai pa tālr.  +371 26589854

 NOLIKUMS aktivitātei “Sporta mēnesis Krimuldas novadā”

Informāciju sagatavoja:

Madara Liepiņa

Krimuldas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas komunikācijas projektu vadītāja

tālr. 25140635

e-pasts: madara.liepina@krimulda.lv

Citi jaunumi Paziņojumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs