1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Aizvadīti Krimuldas novada svētki
Aizvadīti Krimuldas novada svētki

5. un 6. jūlijā Krimuldas novadā norisinājās Krimuldas novada svētki, kuros novadniekiem un novada viesiem tika dota iespēja baudīt kultūras un sporta programmu, iepazīt novadu un novada uzņēmējus, pavadīt laiku dažādās radošās darbnīcās.

5. jūlijā Krimuldas novada svētki norisinājās Lēdurgā, kur pasākuma programmā tika iekļauta Lēdurgas evaņģēliski luteriskās baznīcas un Lēdurgas Dendroparka apskate. Svētku apmeklētājiem tika dota iespēja uzkāpt Lēdurgas baznīcas tornī, apskatīt tā zvanu un baudīt ērģeles spēli baznīcā. Savukārt Lēdurgas Dendroparks 5. jūlijā bija atvērts visiem interesentiem bez maksas un vakarā norisinājās pasākums “Fizisko aktivitāšu veicināšana un saliedēšana visu vecuma grupu iedzīvotājiem” sadarbībā ar Slimību un profilakses kontroles centra organizētiem vietējā mēroga pasākumiem sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās (Nr. 9.2.4.2/16/I/106), kurā dažādās aktivitātēs visai ģimeni bija iespēja baudīt Lēdurgas Dendroparka dabas burvību.

6. jūlija svētku dienā Raganā pie Krimuldas vidusskolas stadiona parkā norisinājās Krimuldas novada svētku pasākuma otrā diena, kuras ietvaros pasākuma apmeklētājiem tika piedāvāta plaša kultūras programma, kurā piedalījās VPDK “Dzirnakmeņi”, Raganas amatierteātris, folkloras kopas “Putni” puišu grupa, Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas mūsdienu deju grupa, vīru koris “Vecie draugi” un sieviešu koris “Lettegore”, kā arī viesojās dāmu deju kopa “Sandras kundzītes” no Saulkrastiem. Visai ģimenei tika piedāvāta koncertizrāde “Izklausies dzirdēts mežā”.

Uzņēmēju teltī svētku apmeklētāji varēja iepazīties ar Krimuldas novada uzņēmējiem, pašvaldības realizētajiem un plānotajiem projektiem, noklausīties dažādas lekcijas – par to, kā strādāt ar prieku un gūt peļņu laukos, stāstīja novadnieks Atis Vallis, kas klausītājus iepazīstināja ar savu veiksmes stāstu. Tāpat Siguldas biznesa inkubators iepazīstināja ar aktualitātēm uzņēmējdarbībā. Lektore Vita Brakovska iepazīstināja klausītājus ar radošās domāšanas pieeju uzņēmējiem. Savukārt Krimuldas vidusskolas audzēknis Raivo Zvidriņš iepazīstināju ar projekta prezentāciju par strūklakas atjaunošanu Lēdurgā. 

Krimuldas novada Uzņēmēju telti papildināja SIA “Maiznīca Flora” un “Sparkling apple” ar produkcijas degustāciju, Ārijas stādaudzētava izrādīja savu koku, krūmu un augu sortimentu, SIA “Perfecto”, “Absolūts ēd”, SIA “Lejaslīves”, SIA “Džīva”, “Pauls wood”, SIA “Impresso”, SIA “Mazozoli”, Z/S “Mazlauri” un “JE grupa” papildināja Uzņēmēju telti ar saviem pakalpojumiem un produkciju, ļaujot iepazīties ar savu uzņēmējdarbības virzienu.

Bērni novada svētkos varēja baudīt bērnību dažādās radošās darbnīcās, spēlēt lielizmēra Cirku, gaismu un sajūtu teltī darboties ar smiltīm un gaismu, izbaudīt putu ballīti. Svētku ietvaros norisinājās arī volejbola, florbola un strītbola sacensības. Pasākuma noslēgumā uzstājās Elīna Krastiņa ar grupu Twitsted Four.

Krimuldas novada svētkus rīkoja Krimuldas novada pašvaldība.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs