1. Sākums
  2. Sports
  3. Aizvadīts Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā
Aizvadīts Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā

Trešo gadu pēc kārtas norisinās Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā. Sacensības organizē Siguldas pauerliftinga biedrība ar Zani Berdinsku kā sacensību direktori. Šīs ir pirmās divcīņas sacensības pēc vasaras atpūtas sportistiem, kurās parasti startē gan spēka trīscīņā zināmi sportisti, gan tie, kas grib izmēģināt savus spēkus pirmo reizi.

Sacensībās vienmēr valda draudzīga gaisotne un sportistiem ir prieks sacensties par Krimuldas novada domes un novada uzņēmēju balvām. Šis bija gada pēdējais Latvijas Kausa posms spēka trīscīņniekiem – Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā. Lai gan dalībnieku skaits nebija liels, sacensībās tika pārstāvēti 15 sporta klubi. Absolūtā uzvara – Sigitai Dzenei no Rīgas Tehniskās universitātes un roku cīņas sporta speciālistam Raimondam Liepiņam no kluba Legacy. Komandu uzvara – Valmieras Spēka Pasaulei, savukārt LK kopvērtējumā pirmā – Gulbene KSP, otrā – Valmiera SP, trešā – Madona SCK.

 

 

Dalībnieku vidū bija prieks redzēt arī Krimuldas novada iedzīvotājus Oskaru Miškinu, kurš savā svara kategorijā (83 kg) izcīnīja 4. vietu un Pauli Nartišu, kurš izcīnīja 1. vietu kategorijā 120+.

 

 

Sacensības organizē Siguldas Pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju un Krimuldas novada domi.  Sacensību lielākais atbalstītājs ir Krimuldas novada dome, kas ne tikai sniedza finansiālu atbalstu sacensību norisei, bet arī nodrošināja telpas sacensību norisei un balvas dalībniekiem.

Sacensības atbalsta:

LR Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Pauerliftinga federācija, Spēka Pasaule, SIA “Viesulis PLUS”, SIA “Plastik”.

Milzīgs paldies Krimuldas novada uzņēmējiem, kuri atbalsta sporta pasākumus novadā:

“Raganas Burgers ”, SIA “Lēdurgas Miesnieks”, SIA “Ceplīši A.S.”,  SIA “Pansija”, SIA “Perfecto” Kuki-Muki, SIA “Rosība”.

 

Citi jaunumi Sports

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs