1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Aizvadīts piektais mazo novadnieku godināšanas pasākums “Pulkā nāc!”
Aizvadīts piektais mazo novadnieku godināšanas pasākums “Pulkā nāc!”

18. maijā Krimuldas Tautas namā jau piekto reizi notika mazo novadnieku godināšanas pasākums “Pulkā nāc!”. Pasākumam pieteicās 25 ģimenes, piesakot 26 jaunos novadniekus, jo novadnieku saimē uzņēmām arī dvīnīšus.

Laikā no pagājušā gada maija līdz šā gada maijam Dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 43 bērniņi – 22 zēni un 21 meitene.

Pasākuma ievadā jaundzimušos un viņu vecākus sveica Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis, Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Aija Zvidriņa un Tautas nama vadītāja Līvija Ustupa.

Šogad mazie novadnieki dāvanā saņēma pasaku grāmatu un sudraba Laimes mātes vērdiņu ozolkoka kastītē ar novada simboliku, lai tas kalpo par sākumu bērniņa gaišai, gaismas pilnai dzīvei. Vecāki savu bērnu vārdus ierakstīja Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu veidotās ābeles ābeļziedos un iešūpoja mazuļus kopējā novadnieku saimē.

Sirsnīgu noskaņu pasākumā radīja Kārļa Jirgena kokles skaņas un Krimuldas Tautas nama pirmsskolas vecuma bērnu deju kolektīva “Krimuldiņa” mazo dejotāju raitais dejas solis.

Lai vecāku mīlestība, ģimenes siltums, sapratne un atbalsts mazuļiem palīdz augt lieliem savā garā, zinībās un talantos, tāpat kā mazam ābeļziedam, kurš saules sildīts un lietus dzirdīts vēlas izaugt par skaistu augli!

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Aija Zvidriņa

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs