1. Sākums
  2. Projekti
  3. Apstiprināts projekta iesniegums Dienas aprūpes centram
Apstiprināts projekta iesniegums Dienas aprūpes centram

Apstiprināts projekta iesniegums “Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Krimulda novadā”, Nr. 9.3.1.1/19/I/019.

Krimuldas novada pašvaldība šī gada 16. janvārī ir noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projekta “Dienas aprūpes centrs personām ar garīga rakstura traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Krimulda novadā” īstenošanu.

Projekta mērķis ir radīt priekšnosacījumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem saņemt nepieciešamos pakalpojumus, paplašinot to iespējas iekļaujošai dzīvei sabiedrībā.

Projekta īstenošanas laikā plānots uzbūvēt jaunu ēku, Parka ielā 1, Raganā, kurā tiks izvietoti dienas aprūpes centra un sociālās rehabilitācijas pakalpojumi.

Kopējās projekta izmaksas ir 474 462.09 EUR. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 403 292.77 EUR. Projektu plānots realizēt līdz 2022. gada beigām.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs