1. Sākums
  2. Lauksaimniecība
  3. Atskats uz “Uzņēmēju pēcpusdienu” Krimuldas novadā
Atskats uz “Uzņēmēju pēcpusdienu” Krimuldas novadā

Krimuldas novadā jau trešo reizi norisinājās pasākums esošajiem un topošajiem uzņēmējiem “Uzņēmēju pēcpusdiena”, kuru organizēja Krimuldas novada pašvaldība. 
 
2019. gada 5. decembrī  topošie un esošie Krimuldas novada uzņēmēji tikās neformālā gaisotnē Krimuldas Tautas namā. Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis, sniedzot ieskatu Krimuldas novada uzņēmējdarbības attīstības tendencēs prezentēja lielākos novada uzņēmumus ražošanas, nodarbinātības un peļņas jomās, kā arī iepazīstināja ar nākošā gada attīstības plāniem.  Novada uzņēmēji tika informēti izmantot iespēju pievienoties Siguldas novada Siguldiešu ID karšu sadarbības partneru programmai. 
 
 
Uzņēmējiem pasākuma ietvaros tika piedāvāta iespēja iepazīties ar atbalsta iespējām AFI Altum, LIAA un Eiropas Biznesa atbalsta tīklā, izzinot aktualitātes uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai. 
 
 
 
Lielu atsaucību un interesi guva uzņēmēju iedvesmas un un uzdrīkstēšanās stāsti. Krimuldas novada iedzīvotājs, uzņēmējs Jāņis Miķelsons stāstīja par ābolu sidru ražotnes Krimuldas novada Raganā izveidi, zīmola izstrādi, tirgus iespējām un darbības attīstību. “Uzdrīkstēties un rīkoties!” – Jāņa ieteikums uzņēmējiem –
 
“Ja par tavu ideju nesmejas citi, tad tā nav pietiekami dzīvotspējīga un spoža ideja.  Tad pieliec vēl klāt un drosmīgi uz priekšu.”
 
 Savukārt, “Stirna&Avocado” dibinātājas Diāna Bīlmane-Ozoliņas iedvesmas stāsts – “Kā nepadoties un tiekties uz savu mērķi?” – stāsts par uzdrīkstēšanos darīt to, kas Tev patīk un to,ko tu mīli. Kā iesaiņojot savu mīlestības un aizrautības darbu, radīt veiksmīgu un dzīvotspējīgu zīmolu un uzņēmumu, stāstot arī par grūtībām ar ko nācies saskarties un to pārvarēšanu.
 
Uzņēmēji atzīmēja interesanto semināra programmu, pozitīvo un neformālo atmosfēru, dibināja kontaktus un pārrunāja sadarbības iespējas.
Krimuldas novada dome un  Attīstības nodaļa pateicas par uzņēmēju ieinteresētību un uz turpmāko sadarbību nākamgad!
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
 
Inga Ķerzuma
Krimuldas novada pašvaldības
Attīstības nodaļas vadītāja
e-pasts: inga.kerzuma@krimulda.lv
 

Citi jaunumi Attīstība

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs