1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Baudi Ditas Lūriņas un Mārtiņa Egliena koncertprogrammu 30. jūnijā, Raganā
Baudi Ditas Lūriņas un Mārtiņa Egliena koncertprogrammu 30. jūnijā, Raganā

30. jūnijā plkst. 20.00 Reģu kalnā pie Krimuldas doktorāta, Saules ielā 1 A, Raganā norisināsies  Ditas Lūriņas un Mārtiņa Egliena teātra un kino mūzikas koncertprogramma. Latviešu teātra un kino mūzika vienmēr ir sildījusi klausītāju sirdis. Šajā trešdienas vakarā, vēlamies dāvāt iedzīvotājiem un novada viesiem, iespēju ceļot laikā un telpā līdz ar latviešu mūzikas melodijām. 

Koncertprogrammas apraksts: 

Tiek piedāvāta nopietni lustīga un nenopietni nopietna koncertprogramma jebkura vecuma auditorijai, kurai ir kaut vismazākā interese par latviešu teātri un kino. Koncertā skanēs gan ļoti dzirdētas, gan arī stipri nedzirdētas dziesmas no latviešu teātra izrāžu un latviešu kino pūra lādes. Daudz kopā dziedama, daudz no jauna atklājama, daudz līdzi šūpojama… Īsumā – kopējas kāju piesišanas piepildīta programma. Tā kā mūsu tauta un teātris ir ārkārtīgi bagāta ar brīnišķīgiem komponistiem, dzejniekiem un teātra un kino mūziku, tad šī ir iespēja uz kādu mazu daļu no tā atskatīties, bet vislabāk – tajā piedalīties.

Koncertā mūs gaida satikšanās ar tādiem Latvijas dižgariem kā R. Pauls, U. Stabulnieks, I. Kalniņš, V. Pūce, I. Vīgners. Dziesmu tekstos mēs satiksimies ar R. Blaumani, Ā. Alunānu, J. Peteru, Viku, Ē. Ādamsonu, P. Brūveri un K. Vērdiņu.

Tas viss var notikt pateicoties diviem brīnišķīgiem mūziķiem – J. Strazdam (taustiņinstrumenti) un M. Kupčam (akustiskā ģitāra). Un, protams, pateicoties skatītājiem, kuru skanīgās balsis ir neatņemama šī koncerta sastāvdaļa.

 

Koncerta rīkotāji apmeklētājus ar sēdvietām nenodrošina – par sev ērtu pasākuma baudīšanu aicinām parūpēties pašiem. Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Pasākuma apmeklējums bez ieejas maksas. 

 

Citi jaunumi Paziņojumi

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs