1. Sākums
  2. Vakances
  3. Darba piedāvājums aprūpētājam-apkopējam
Darba piedāvājums aprūpētājam-apkopējam

Krimuldas novada dome (Reģ. Nr. 90000068799) aicina darbā aprūpētāju-apkopēju E. Sovera ielā 1, Sunīšos, Krimuldas pag., Krimuldas nov., 1. un 2. stāva namu īrnieku kvalitatīvai aprūpei.

Darba pienākumi:

  • veic ikdienas iemītnieku apmeklēšanu un par veselības problēmām informē Sociālo dienestu;
  • seko, lai tiktu veikti nepieciešamie īres un komunālie maksājumi;
  • seko, lai tiktu ievērota kārtība, ugunsdrošības normas u.c;
  • nodrošina tīrību un kārtību koplietošanas telpās;
  • veic apkārtnes sakopšanu.

Pretendentam izvirzītās prasības:

  • augsta atbildības sajūta un precizitāte veicot amata pienākumus;
  • patstāvība tiešo pienākumu izpildē;
  • labas komunikācijas un sadarbības prasmes.

Piedāvājam:

  • atsaucīgu kolektīvu;
  • sociālās garantijas.

Darba režīms: normālais darba laiks ar 40h darba nedēļu.

Atalgojums: 541 eiro pirms nodokļu nomaksas par 1.0 amata slodzi.

Darba uzsākšanas datums: 2020. gada 15. decembris.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2020.gada 11.decembris.

Curriculum Vitae (CV) sūtīt uz e-pastu: pasts@krimulda.lv ar norādi „Aprūpētājs-apkopējs E. Sovera ielā 1, Sunīšos” vai pa pastu Krimuldas novada dome, Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pag., Krimuldas nov., LV-2144 vai ievietot pasta kastē pie Krimuldas novada domes ēkas Parka ielā 1, Raganā.

Papildus informācija pa tālruni: +371 67976868

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un tiks dzēsti divu mēnešu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs