1. Sākums
  2. Vakances
  3. Darba piedāvājums Cirkle K franšīzes DUS, Raganā
Darba piedāvājums Cirkle K franšīzes DUS, Raganā

SIA „D A3” ,kas saskaņā ar franšīzes līgumu darbojas ar CIRCLE K zīmolu, aicina komandā APKOPĒJU. Darba vieta: Ragana, Krimuldas pagasts.

Darba pienākumi:

  • kārtības un tīrības nodrošināšana veikala telpās un teritorijā;
  • drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas un uzņēmuma prasībām.

Prasības kandidātam:

  • centīgums un vēlme darboties;
  • enerģija, aktivitāte, pozitīva attieksme pret cilvēkiem;
  • spēja kvalitatīvi veikt darba pienākumus intensīva darba ritma apstākļos.

Mēs piedāvājam:

  • teicamus darba apstākļus;
  • stabilu atalgojumu 600.00 EUR Bruto un sociālās garantijas;
  • pilnas slodzes darbu;
  • apmācību veicamo darbu izpildes nodrošināšanai.

CV lūgums sūtīt uz norādīto e-pasta adresi duskrimulda@gmail.com

Mūsu sasniegumu atslēga ir mūsu darbinieki. Esam pateicīgi viņiem, kas ar smaidu, attieksmi un augstajām darba spējām radījuši pozitīvu Circle K zīmola vērtību, gan plašu uzticamo pircēju pulku.

Citi jaunumi Vakances

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs