1. Sākums
  2. Vakances
  3. Darba piedāvājums gardumu ražotnē SIA “Perfecto”
Darba piedāvājums gardumu ražotnē SIA “Perfecto”

SIA “Perfecto” (Reģ. Nr. 40103313735) gardumu ražotne Raganā aicina darbā vadītāja asistenti (-tu).

Prasības:

  • augsta atbildība pret uzticētajiem darbiem;
  • kvalitatīva un laicīga darba izpilde;
  • pozitīva attieksme un precizitāte;
  • labas pašorganizēšanās spējas;
  • mērķtiecība un darba degsme;
  • loģiski un ātri risinājumi uzdevumu veikšanai.

Pienākumi:

  • pasūtījumu pieņemšana un apstrāde;
  • pavadzīmju un dokumentu sagatavošana;
  • saziņa ar piegādātājiem un klientiem;
  • ikdienas operatīvie darba uzdevumi;
  • darba plānošana un izpildes uzraudzība.

Piedāvājam:

  • pilnu darba slodzi (darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00);
  • konkurētspējīgu atalgojumu EUR 700;
  • motivācijas sistēmu;
  • izaugsmes iespējas;
  • darbu draudzīgā kolektīvā.

Pieteikšanās termiņš un kārtība:

Pieteikumus (motivācijas vēstuli un CV) sūtīt līdz 25.07.2020. uz e-pasta adresi  perfecto.sia@gmail.com

Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu (pēc CV un motivācijas vēstuļu izvērtēšanas).

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs