1. Sākums
  2. Vakances
  3. Darbs kravas automobiļa vadītājam / ekspeditoram
Darbs kravas automobiļa vadītājam / ekspeditoram

Maiznīca Flora (Reģ.nr. 50003251341)  aicina pastāvīgā darbā vai uz atvaļinājuma laiku kravas automobiļa vadītāju/ekspeditoru (“B” kategorija, darbs Latvijā).

 Piedāvājam:

  • darbu uz pilnu slodzi Latvijas teritorijā;
  • piecu dienu darba nedēļu/brīvdienas pēc slīdošā grafika;
  • stabilu, regulāru  samaksu par noteiktu darba apjoma veikšanu (alga 800 līdz 1000 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas);
  • apmācību darba vietā, apgūstot nepieciešamās iemaņas;
  • sociālās garantijas.

Darba pienākumi:

  • veikt preču piegādi klientiem atbilstoši maršrutiem;
  • nodrošināt pavaddokumentiem atbilstošu preču iekraušanu noliktavā un izkraušanu pie klienta;
  • uzraudzīt autotransporta tehnisko stāvokli.

Prasības:

  • “B” kategorijas autovadītāja apliecība;
  • spēja brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā;
  • precizitāte un augsta atbildība pret sava darbu;
  • spēja veikt fiziski aktīvu darbu;
  • pozitīva un laipna attieksme pret klientiem, komunikabilitāte.

Pieteikšanās līdz  28.maijam sūtot  pieteikuma vēstuli uz e-pastu: eveta@maiznica.lv  vai ierodoties personīgi ražotnē (iepriekš sazinoties) (Vecvaltes, Krimuldas novads).

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni: 26414808.

Nedēļas laikā pēc sludinājuma publicēšanas termiņa beigām sazināsies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām.

Iesniedzot savu pieteikumu, kandidāts piekrīt pieteikuma dokumentos norādīto personas datu apstrādei un uzglabāšanai. Lai nodrošinātu kvalitatīvu personāla atlases procesu, personas dati tiks uzglabāti līdz 6 mēnešiem, nodrošinot konfidencialitāti.

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs