1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 26
  marts
  ceturtdien
  08:30 - 17:00
  ATCELTS!!! Tautas glezniecības studijas “Umbra” izstāde “Riti”
  Krimuldas Tautas nams

  Glezniecības studijas Umbra izstādi “Riti” iecerējām veidot īpaši Krimuldas Tautas namam ar jauniem, glezniecības  darbiem, veltītiem pavasarim , bezgalīgajam atjaunotnes un radīšanas procesam dabā, dvēselē un mākslā.

  Mazliet rotaļīgais , vienotais darbu formāts-kvadrāts, kas pieļauj bezgalīgas klucīšu spēļu variācijas un intrpretācijas izstādes iekārtojumam, katra mākslinieka individuālo pieredzi un pārdzīvojumu iekļauj  kopīgā ciklā jeb rakstā. Lai  HOMO LUDUS radīšanas prieks  mūsu enerģiju iegriež  bezgalības zīmē!

  Visiem priecīgus Sievišķības un Pavasara svētkus!

  Glezniecības studija “Umbra” ir pieredzes bagāts kolektīvs ar vairāk kā pus gadsimtu senu vēsturi un tradīcijām. Tās darbību 1961. gadā aizsāka mākslinieks Nikolajs Petraškevičs  toreizējā Tramvaju un Troleibusu parka  Kultūras namā. 70tos gados studijā darbu sāka  gleznotāja Māra Zītare, kuras vadībā “Umbra tika pie skanīgā  nosaukuma  un izveidojās par saliedētu,  atpazīstamu  kolektīvu, apvienojot dažāda gada gājuma, pieredžu un profesiju cilvēkus, kas ar aizrautību savā brīvajā laika nododas mākslas studijām un pamazām atklāj vilinošās iespējas savu domu un pārdzīvojumu izteikt glezniecības valodā.

  Kopš 2019. gada studiju vada gleznotāja Agnija Ģērmane.

   

  ATCELTS!!! Tautas glezniecības studijas "Umbra" izstāde "Riti"
 • 26
  marts
  ceturtdien
  11:00 - 14:00
  ATCELTS!!! Seminārs “Garšaugu un ārstniecības augu audzēšana”
  Krimuldas Tautas nams
  Pavasaris tuvojas straujiem soļiem un ik pa brīdim vējš atnes to pavasara smaržu, kad ikviens latvietis grib atrasties tuvāk dabai un, iespējams, iestādīt/iesēt kādu augu, lai vasaras periodā un rudenī vāktu ražu.
  Šajā seminārā uzzināsim par garšaugu un ārstniecības augu ievākšanu, sagatavošanu, izmantošanas veidiem. Augu pavairošanas, audzēšanas metodēm u.c.
  Lektore: LLU LF lektore Marta Liepniece
  Seminārs ir bez maksas Savu dalību, lūdzam pieteikt līdz 23. martam e- pastā: inara.krasovska@llkc.lv vai zvanot pa tālruni +371 29662384.
  ATCELTS!!! Seminārs "Garšaugu un ārstniecības augu audzēšana"

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs