1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 29
  augusts
  sestdien
  18:00 - 19:30
  Koncertprogramma “Īsa pamācība mīlēšanā”
  1. augustā plkst. 18.00

  KRIMULDAS NOVADA LĒDURGAS ESTRĀDĒ

   

  DRAISKULĪGI VIEGLPRĀTĪGĀ KONCERTPROGRAMMA
  AR LATVIJAS NACIONĀLĀ TEĀTRA AKTIERI
  MĀRTIŅU EGLIENU UN GRUPU “MUSTURIS”

  “ĪSAS PAMĀCĪBAS MĪLĒŠANĀ”
  Ko vidējās un vecākās paaudzes latviešu mūzikas cienītājiem izsaka grupas “Ornaments” dziesmas? Ļoti daudz! Jautras, latviskas dziesmas lustīgās apdarēs, izvilktas no vecvecmāšu pūra lādēm, kuras lika kājām pašām cilāties un daudziem klausītājiem pirms 45, 40 un 30 gadiem nacionālo pašapziņu iecēla saulītē.
  Kaut vai dziesmas par mīļajiem, labajiem puišiem, kas Rīgā zaga pīpes kātus, bet Cēsīs zelta lukturīšus, vai par pliko un nabadzīgo muzikantu. Un kurš tad neatceras leģendāro, muzikālo latviešu kino filmu “Īsa pamācība mīlēšanā” pēc Rūdolfa Blaumaņa ar pašu smuko “Ornamenta” puišu piedalīšanos. Diemžēl gadi skrien kā stirnas un jauni muzikanti stājas veco muzikantu vietā, ar “Mustura” dzīpariem veidojot latvisko “Ornamentu”, lai īstas vērtības paliktu un uzplaiksnītu pēc laika kā dzintars jūrmalas smiltīs.

  Atceroties grupas “Ornaments” vecās labās dziesmas un domās sveicot viņus 45. dzimšanas dienā, aicinām uz jautru, ķecerīgu un muzikāli izklaidējošu programmu “Īsas pamācības mīlēšanā” ar humora pilno Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Eglienu un grupu “Musturis”.  Draiskulīgi vieglprātīgajā koncertprogrammā dzirdēsiet vecās labās “Ornamenta” dziesmas jaunu un talantīgu muzikantu (Ēriks Zeps – akordeons, balss, Mārcis Lipskis – basģitāra, balss, Jurģis Lipskis – sitaminstrumenti, Pēteris Narubins – ģitāra, mandolīna, basģitāra, balss, Ingus Grīnbergs – vijole, balss) un aktiera Mārtiņa Egliena “vārījumā” – latviešu tautas anekdošu, dainu un jautru ticējumu mērcītē.
  Uz tikšanos!

  Ieeja: 7 EUR
  Skolēniem, studentiem un pensionāriem 5 EUR (uzrādot apliecinošu dokumentu)
  Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas.

  No 7. augusta biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Lēdurgas kultūras namā.
  Katru darba dienu no plkst. 10.00 – 18.00, kā arī pasākuma norises vietā 29. augustā no plkst. 17.00

  Tiks veikta biļešu lietotāju reģistrācija.

  Biļešu skaits ierobežots.

  Ministru kabineta lēmums par kultūras pasākumu norisēm no 2020. gada 1. augusta:
  https://www.km.gov.lv/lv/ministrija/jaunumi/kulturvietas-notiekoso-pasakumu-apmekletajiem-atrodoties-fiksetas-personalizetas-sedvietas-bus-jaievero-savstarpeja-1-metra-distance-5490?fbclid=IwAR15ayCorN2CXJB2dXvxnTZgpVR7epEtgZnw_Zo2IKRRj5pC-IhHP5kgRCE#gsc.tab=0

   

  Koncertprogramma "Īsa pamācība mīlēšanā"

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs