1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 1
  septembris .
  otrdien
  09:00 - 17:00
  KMMS izstāde “Mode” Krimuldas Tautas namā
  Krimuldas Tautas nams

  Skolas gadam sākoties, aicinām uz Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņu 2019./2020. mācību gada darbu izstādi. Darbi veltīti tēmai “Mode”. Izstāde būs apskatāma Krimuldas Tautas namā (Raganā) no 1. septembra līdz 9. oktobrim.

  KMMS izstāde "Mode" Krimuldas Tautas namā
 • 27
  septembris
  svētdien
  08:00 - 15:00
  Rudens gadatirgus Raganā

  Rudens gadatirgus ļauj tā apmeklētājiem izbaudīt andelēšanās burvību, iepazīties ar amatnieku, mājražotāju, zemnieku un citu tirgotāju piedāvājumu. Izgaršot gadatirgus klasiku – cukurvati un piparkūkas. Apskatīt un kaulēties pie stādu tirgotājiem, lai iegūtu skaistākos un leknākos stādus savam dārzam.

  Tirgotāju ievērībai!

  Lai ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus sakarā ar COVID 19 un regulētu tirgus apmeklētāju plūsmu, ir veiktas izmaiņas tirdzniecības vietu shēmā. Vietas tiks ierādītas tikai gar vienu ceļa pusi. Lauksaimniecības produkcijas tirgotājiem nebūs pieejama Tirgus iela!

  Pieteikšanās andelei no 14. septembra līdz 24. septembrim zvanot: tālr. +371 26515508

  Būsim atbildīgi, atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskus pasākumus.

  Informējam, ka pašvaldības organizētajos publiskajos pasākumos var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Krimuldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.krimulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Krimuldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Parka iela 1, Ragana, Krimuldas pagasts, Krimuldas novads LV-2144, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.​

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs