1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 5
  maijs
  trešdien
  Mākslas dienas Krimuldas novadā

  Var kurpes nomainīt un šalli

  Bet dvēseli jau, nu nekā

  Es esmu latvietis un būšu

  Bez visiem kāpēc, kur un kā.

  /G. Račs/

   

   

  4. maijs – diena, kas mainīja Latvijas vēsturi. Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienā Krimuldas novada pašvaldība un Krimuldas Tautas nams turpina tradīciju un, ar svētku sajūtu sirdī, aicina atcerēties pagātni, novērtēt tagadni un ielūkoties nākotnē.

  Šī gada Mākslas dienu tēma ir “Nākotne ienāk mākslā – māksla ienāk nākotnē”. Kas šodien ir pagātne, kādreiz bija nākotne un tagadne. Tāpēc viena no Mākslas dienu aktivitātēm, kas norisināsies no 1. līdz 5. maijam, ļaus ielūkoties visos trīs laika nogriežņos. Krimuldas novada ciematos – Raganā, Lēdurgā, Sunīšos, Turaidā, Inciemā un Lodē tiks izvietota brīvdabas izstāde ar Krimuldas novada mākslinieku un fotogrāfu darbiem, kas ļaus ielūkoties tagadnē, pagātnē un nākotnē.

  No 4. maija Mākslas dienu ietvaros Krimuldas Tautas namā skatāma Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Nākotnes vīzijas”. Izstāde skatāma no 4. līdz 30. maijam. Atklāšanas dienā, 4. maijā, izstāde skatāma no plkst. 18.00 līdz 22.30.

  Šie svētki arī šogad tiks svinēti neierastāk, ņemot vērā epidemioloģiskos drošības ierobežojumus valstī, jo pats svarīgākais visos laikus ir un būs sava un līdzcilvēku veselība. Lai varam gaidīt nākotni, kas būtu bez ierobežojumiem, kā pagātne, piemēram, 2019. gadā, aicinām ielūkoties un iedvesmoties no ūdens, skaņas un gaismas.  PII “Krimulda” blakus esošajā dīķīti plkst. 20.30; 21.00; 22.00 un 22.30 Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienas noslēgumā, ūdens, skaņas un gaismas izrāde ļaus izbaudīt svētkus, godinot mums  piederošo brīvību.

   

  Ar svētku sajūtu sirdī!

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs