1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 1
  jūnijs
  otrdien
  Sportisko aktivitāšu izaicinājums “Aktīvais jūnijs”

  31. maijā tiek uzsākts otrais sportisko aktivitāšu izaicinājums “Aktīvais jūnijs”

   

  Atsaucoties uz iedzīvotāju lielo aktivitāti tiek izsludināts otrais sportisko aktivitāšu izaicinājums “Aktīvais jūnijs”, kas norisināsies no 31. maija līdz 19. jūnijam. Izaicinājuma mērķis ir veicināt fiziskās aktivitātes novada iedzīvotājiem, pavadot laiku dabā.

  Izaicinājumā “Aktīvais jūnijs” nav vecuma un dzimuma ierobežojumi, jo galvenais uzsvars šajā izaicinājumā ir vērsts uz fizisko aktivitāšu nodrošināšanu veselīgam dzīvesveidam, kas neprasa iepriekšēju fizisko sagatavotību.

  Lai piedalītos izaicinājumā, dalības ieskaite tiks veikta trijās aktivitāšu kategorijās (var izvēlēties dažādas aktivitāšu kategorijas savā izaicinājumā, galvenais, lai katra izpilda nosacījumus):

  • ne mazāk kā 6 km dienā pastaigājoties vai nūjojot;
  • ne mazāk kā 6 km dienā skrienot;
  • ne mazāk kā 20 km dienā braucot ar velosipēdu.

  Laiku, kad veic fiziskās aktivitātes dabā, izvēlies tu pats! Izaicinājumam nav  norādīta ne starta, ne finiša vieta. Distancē pavadītais laiks nav svarīgs, galvenais ir veikt distanci un sasniegt izvirzītos mērķus. Vēlams, lai aktivitāte tiktu veikta jaunveidojamā Siguldas novada teritorijā vai šķērsojot to. Izmanto pieejamo viedierīču aplikāciju iespējas, kuras piedāvā uzskaitīt veiktās aktivitātes (piemēram Strava, Samsung Health). Uzsākot izaicinājuma izvēlēto aktivitāti ieslēdz atbilstošu aktivitāti aplikācijā un dodies dabā.

  Šajā izaicinājuma reizē nav noteikts aktivitāšu skaits nedēļā. Aktivitāšu kopsavilkums jānosūta  uz e-pastu sports@krimulda.lv līdz 19. jūnija plkst. 23.59. Rezultāti tiks publicēti 21. jūnijā līdz plkst 17.00 Krimuldas novada pašvaldības mājaslapā. Iesūtītajai informācijai jāietver dalībnieka vārdu, uzvārdu, datumu, kad veikta aktivitāte, maršruts un tā garums.

  Ja piedaloties izaicinājumā esi sevi iemūžinājis, sasniedzot nospraustos sportiskos mērķus, vēlies dalīties ar kādu ainavisku vietu, kuras tuvumā veic izaicinājuma maršrutu, aicinām iesūtīt video, foto un citus uzskates materiālus uz e-pastu: sports@krimulda.lv. Ja publicē informāciju, kas saistīta ar  izaicinājumu savos sociālo tīklu kontos aicinām pievienot kādu no mirkļbirkām – #aktīvaisjūnijs #TeiksmaināSporta #TeiksmainaisSporto

   

   

   

   

   

   

   

   

  Sportisko aktivitāšu izaicinājums "Aktīvais jūnijs"

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs