1. Sākums
 2. Notikumu kalendārs
Notikumu kalendārs

 • 16
  augusts .
  pirmdien
  Biedrības “Dzeltenā Dzeņa Ordenis” izstāde Krimuldas Tautas namā
  Krimuldas Tautas nams

  No 16. augusta līdz 16. septembrim Krimuldas Tautas namā norisināsies biedrības “Dzeltenā Dzeņa Ordeņa” gleznošanas studijas darbu izstāde. Pedagogs Elmārs Gaigalnieks.

 • 10
  septembris
  piektdien
  19:00 - 20:41
  Martas Elīnas Martinsones spēlfilma/komēdija “Tizlenes”
  Krimuldas Tautas nams

  10. septembrī plkst. 19.00 Krimuldas Tautas namā Martas Elīnas Martinsones spēlfilma/komēdija “Tizlenes”.

  Filma ne tikai jauniešiem, bet arī tiem, kas ir bijuši jaunieši!

  Ir 1999. gads, tuvojas Millenium svinības. Trīs devītklasnieces Sarmīte, Sveta un Katrīna ir nolēmušas mainīt savu dzīvi un no klases apsmietākajām “tizlenēm” pārvērsties par skolas populārākajām meitenēm. Iedvesmojoties no Holivudas filmām un seriāliem, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

   

  Filmas treilerishttps://www.youtube.com/watch?v=M2P4MF1lj10

   

  Filmas garums: 101 min., vecuma ierobežojums: līdz 12 gadiem neiesakām

   

  Biļetes cena EUR 3,00

   

  Seansu varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā. Sertifikātus var lejupielādēt tīmekļvietnē: covid19sertifikats.lv.

   

  Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

   

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs