1. Sākums
  2. Izglītība
  3. “JAUNIEŠU KLIMATA FORUMS” #YCF 30. JANVĀRĪ
“JAUNIEŠU KLIMATA FORUMS” #YCF 30. JANVĀRĪ

Līdz 26. janvārim programma “The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia” aicina jauniešus pieteikties Jauniešu Klimata forumam #YCF.

Forums notiks attālinātā režīmā, kurās lektori ar skolēniem diskutēs par dažādiem, ar klimata pārmaiņām saistītiem jautājumiem un jauniešu lomu tajā, tādējādi veicinot izpratnes paaugstināšanu par klimatu pārmaiņu nozīmi un kritisko domāšanu, vienlaikus mudinot jauniešus būt pilsoniski aktīviem – izstrādājot savas iniciatīvas.


40 jauniešiem vecumā no 14 līdz 24 gadiem no visas Latvijas būs iespēja tikties tiešsaistes platformā ZOOM, lai iepazītos ar Lielbritānijas lomu klimata pārmaiņu risināšanā, diskusijās ar ekspertiem no Pasaules Dabas fonda un Zero Waste Latvija uzzinātu, kā mainās pasaule, cik svarīgi jauniešiem ir būt lēmumu pieņemšanas procesā un kā radīt iniciatīvas labākai nākotnei!

 


Šis forums aicina jauniešus būt pilsoniski aktīviem un piedalīties: pasākuma pirmajā daļā notiks diskusijas ar ekspertiem, savukārt pasākuma otrā daļa paredzēta dalībnieku iniciatīvu projektu veikšanai – kā jaunieši praktiski var piedalīties klimata pārmaiņu mazināšanā!


Vietu skaits ir ierobežots, pieteikšanās līdz 26.01. plkst. 23.59: http://bit.ly/YCF_Award


Forums tapis sadarbībā ar Lielbritānijas vēstniecību Latvijā.
Papildu informācija: award@visc.gov.lv

 

Citi jaunumi Sabiedrība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs