1. Sākums
  2. Projekti
  3. Jaunumi LEADER aktivitātēs Pierīgā
Jaunumi LEADER aktivitātēs Pierīgā

Šis gads ir atnesis jaunumus Pierīgas interesentiem LEADER aktivitātēs.  LEADER projektu apsaimniekotāji, biedrība “Rīgas rajona Lauku attīstības partnerība”, mainījuši nosaukumu, vizuālo tēlu, izveidojuši jaunu mājaslapu un apkopojuši jau realizēto LEADER projektu ieceres interaktīvā katalogā. Biedrības ikdienas darba mērķis ir rūpēties, lai turpinās LEADER atbalstītu ieceru īstenošana.

Tagad biedrības nosaukums ir “Lauku Attīstības Partnerība”. Nosaukumā un biedrības zīmolā ir integrētas visu biedrības darbības teritorijas pašvaldību logo, šādi vēl vairāk iekļaujoties vietējās sabiedrības un kopienas ikdienā. Siguldas, Mālpils, Inčukalna, Sējas un Krimuldas novada Krimuldas pagasta interesentiem nu vēl krāšņāk un saprotamāk ir pieejama biedrības informācija jaunajā mājaslapā www.lapo.lv.

Lai veicinātu savas ieceres īstenot jebkuru biedrības darbības teritorijas interesentu, ir tapis jau realizēto projektu katalogs, kas izvietots biedrības mājaslapā. Interesenti ir aicināti smelties drosmi un pieredzi jau īstenoto projektu aprakstos. Lai katram novada iedzīvotājam būtu plašāka izpratne par notiekošo novadā, katalogā ir izmantota katra novada ģerbonī vadošā krāsa, šādi ļaujot vēl ērtāk uzmeklēt tieši savā novadā ieviestos LEADER projektus.

Noderīga var izrādīties informācija par aizdevumu pakalpojumiem alternatīvu aizdevēju piedāvājumā, īpaši situācijās, ja nav izdevies gūt komercbankas atbalstu. Arī šī informācija ir izvietota mājaslapas sākuma lapā sadaļā “Aizdevumi projektiem”.

Biedrība ir atvērusi projektu pieteikumu kārtu, šoreiz ar uzņēmējdarbību saistītām iecerēm. Laikā no 19.05.2021. līdz 19.06.2021. interesentiem ir iespēja iesniegt savas ieceres projektu formā. Kā korekti aizpildīt projektu pieteikumu, informācija un paraugi ir atrodama mājaslapas sadaļā “Projektu konkursi”.

Nelauksaimnieciskās uzņēmējdarbības un attīstības t.sk. vides radīšana, labiekārtošana:

  • Atbalsta intensitāte: 50 % individuālajam projektam, 80 % kopprojektiem;
  • Lauksaimniecības produktu pārstrādes attīstība, t.sk. vides radīšana, labiekārtošana;
  • Atbalsta intensitāte: 70 % individuālajam  projektam, 80 %

 

Plašāka informācija:

Linards Ligeris

e-pasts: linards@lapo.lv

tālr. 28677152

 

Citi jaunumi Attīstība

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs