1. Sākums
  2. Kapu digitalizācija
Kapu digitalizācija

Lai sakārtotu kapsētu dokumentāciju,  apglabāto personu uzskaiti un padarītu iedzīvotājiem informāciju viegli pieejamu, Krimuldas novada kapsētās trīs gadu laikā ir veikta kapu digitalizācija. Kapsētu digitalizācijas mērķis ir sakārtot kapu uzskaites sistēmu, atvieglojot iedzīvotājiem informācijas ieguvi un informācijas nodošanu nākamajām paaudzēm. 

Kapsētu digitalizāciju veica uzņēmums SIA „Cemety”, kas Krimuldas novada Gaujas, Lēdurgas, Sniķeru, Turaidas un Ziemeļu kapos veica digitālos uzmērījumus, kapu kopiņu uzskaiti, reģistrēšanu un apbedījuma foto fiksāciju, izveidojot publisku datu bāzi interneta vietnē www.cemety.lv, kur ir pieejama kapsētu karte ar informāciju par apbedītajām personām (par kurām informācija bija pieejama) un apbedījumu atrašanās vietu. 

Turpinās darbs pie informācijas precizēšanas un papildināšanas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar digitālajā kartē  www.cemety.lv pieejamajiem datiem un neprecizitāšu gadījumā informēt kartes veidotājus, atstājot ziņojumu mājaslapā.

Krimuldas novada digitalizētās kapsētas:

Gaujas kapi 

Lēdurgas kapi

Sniķeru kapi

Turaidas kapi 

Ziemeļu kapi 

 

Kapu pārvaldnieku kontaktinformācija:

  • Gaujas, Sniķeru un Ziemeļu kapu pārvaldnieks Egils Tillers, tālr. +371 29806259
  • Turaidas kapu pārvaldnieks Saļva Markovskis, tālr. +371 26641536
  • Lēdurgas kapu pārvaldniece Alla Cvetkova, tālr. +371 26253773

Vēstule pašvaldībai!

Nosūti vēstuli Siguldas novada pašvaldībai

Kalendārs