1. Sākums
  2. Projekti
  3. Krimuldas, Mālpils un Siguldas novadu māmiņas aicinātas pieteikties biznesa ideju atbalstam
Krimuldas, Mālpils un Siguldas novadu māmiņas aicinātas pieteikties biznesa ideju atbalstam

No 9. marta līdz 9. aprīlim Krimuldas, Mālpils un Siguldas novadu sievietes-māmiņas, kuras plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai vada savu uzņēmumu, varēs piedalīties grantu konkursā “Māmiņa.Siguldiete.Uzņēmēja” un pretendēt uz finansējumu līdz 2000 EUR savas biznesa idejas attīstīšanai.

Krimuldas novada teritorijā konkurss norisinās ar nosaukumu “Māmiņa.Krimuldiete. Uzņēmēja”. Krimuldas novadā kopēja pieejamā atbalsta summa 2000 EUR. Konkurss Krimuldas novadā norisināsies otro gadu un tā mērķis ir sekmēt jaunu darba vietu, produktu un pakalpojumu izveidi novadā. Savukārt Siguldas novadā konkurss norisināsies jau sesto gadu, bet Mālpils novadā – pirmo.

Konkursam Krimuldas novadā varēs pieteikties sievietes, kuras ir deklarētas Krimuldas novadā un audzina bērnus vecumā līdz 8 gadiem un plāno uzsākt uzņēmējdarbību, šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem vai jau reģistrētās saimnieciskās darbības veicējas, kuras plāno attīstīt jaunu produktu vai pakalpojumu. Konkursa finansējumu varēs izmantot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Pieteikumus konkursam varēs iesniegt līdz 9. aprīlim. Pieteikumu pieņemšanas periodā pretendentiem ir iespēja saņemt individuālas konsultācijas par dokumentu sagatavošanu, kā arī 24. martā plkst. 16.00 ZOOM platformā tiks rīkots informatīvais seminārs, kurā savā konkursa un uzņēmējdarbības pieredzē dalīsies iepriekšējā gada konkursa granta saņēmēja un zīmola “NutriBoom” radītāja Ilze Kalniņa.

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa kritērijiem, biznesa idejas potenciālu, kā arī pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs Krimuldas, Mālpils un Siguldas novadu uzņēmēji.

Plašāka informācija:

Krimuldas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas projektu vadītāja

e-pasts: linda.bernarde@krimuldal.lv

tālr. +371 25549745

 

 

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs