1. Sākums
  2. Izglītība
  3. Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas aktualitātes aprīlī
Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas aktualitātes aprīlī

Šī gada 13. aprīlī Līvānos notika XIII Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkurss. Konkursā piedalījās 84 audzēkņi no 37 Latvijas mūzikas skolām. Krimuldas Mūzikas un mākslas skolu (Krimuldas MMS) pārstāvēja audzēknes Ingrīda Ignatova un Loreta Kandavniece-Kurbanova. Paldies skolotājai Dacei Gžibovskai par ieguldīto darbu! Konkurss notiek katru gadu, un tam ir savas tradīcijas. Konkursa mērķis ir aktivizēt interesi par J. Graubiņa klaviermūziku, iekļaujot to jauno pianistu repertuārā. Šogad konkursā piedalījās jaunāko un vidējo klavieru klašu audzēkņi, un kā obligātais skaņdarbs bija jāatskaņo viena no J. Graubiņa tautasdziesmas apdarēm no krājuma “Spēlmanītis”. Jauno pianistu sniegumu vērtēja profesionāla žūrija – žūrijas priekšsēdētājs, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas direktors, diriģents, komponists, pianists Aivars Broks, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas klavieru nodaļas vadītāja, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektore Antra Vīksne, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavieru nodaļas pedagoģe Sandra Jalaņecka.

Skolotāja Dace Gžibovska ar audzēknēm Ingrīdu Ignatovu un Loretu Kandavnieci-Kurbanovu

Krimuldas MMS audzēkne Laura Adriana Olekša 23. aprīlī viesojās Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā, saņemot balvu par 3. vietu kategorijā “gleznošana” II Starptautiskā vizuālās mākslas konkursā “Mākslinieka Ģederta Eliasa mīklu minot”. Savukārt Paula Kukle konkursā saņēma uzņēmuma “Piparmētru namiņš” simpātiju balvu! Apsveicam meitenes! Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Lienei Kaļvai! 


Krimuldas MMS audzēkne Laura Adriana Olekša

26. aprīlī Salacgrīvas novada Mūzikas skolā norisinājās V Ziemeļvidzemes pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss. Krimuldas novadu konkursā pārstāvēja Krimuldas MMS saksofona spēles 3. klases audzēknis Daniels Gžibovskis. Daniels konkursā saņēma atzinību. Paldies audzēknim par centību, skolotājam Agrim Liepiņam un koncertmeistarei Dacei Gžibovskai par audzēkņa sagatavošanu. Paldies Salacgrīvas novada Mūzikas skolai par laipno uzņemšanu, jaukajām dāvanām un gardo dzimšanas dienas kūku. 

Skolotājs Agris Liepiņš, koncertmeistare Dace Gžibovska un audzēknis Daniels Gžibovskis

Citi jaunumi Izglītība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs