1. Sākums
  2. Attīstība
  3. Krimuldas novadā atjaunos segumu uz diviem reģionālajiem ceļiem
Krimuldas novadā atjaunos segumu uz diviem reģionālajiem ceļiem

Krimuldas novadā šonedēļ sāk atjaunot segumu uz diviem reģionālajiem autoceļiem.

 

Sākušies būvdarbi uz autoceļa Ragana–Turaida (P7) visā šī ceļa garumā (0,06.-9,57. km) Krimuldas novadā. Uz ceļa noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un sākušies sabiedriskā transporta pieturvietu demontāžas darbi.

 

Savukārt piektdien 31. jūlijā sāksies būvdarbi uz autoceļa Ragana–Limbaži (P9) posmā no Raganas līdz Kalnadunduriem (0,08.-2,00. km) Krimuldas novadā, kur šonedēļ notiek sagatavošanās darbi.

 

Tuvākajās dienās būvdarbi tiks uzsākti arī uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no krustojuma ar autoceļu Pādes–Tūžas (V65) pie Mālpils līdz krustojumam ar autoceļu Sidgunda–Ropaži (V66) pie Sidgundas (35,977.-42,415. km) Mālpils novadā.   

 

Uz visiem šiem ceļiem tiks veikta seguma atjaunošana – tiks ieklāta izlīdzinošā asfalta kārta un veikta virsmas apstrāde. Uz autoceļa P7 atjaunos arī autobusu pieturvietas.

 

Uz autoceļiem P7 un P8 būvdarbus veic SIA Binders par kopējo līgumcenu 1 861 835 eiro (ar PVN). Būvdarbus uz autoceļa P9 veic SIA 8 CBR par līgumcenu 209 052 eiro (ar PVN). Plānots, ka septembrī šie remontdarbi tik pabeigti.

 

Būvdarbu izmaksas tiek segtas no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros.  

 

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs