1. Sākums
  2. Tūrisms
  3. Krimuldas novada atskats par piedalīšanos “Balttour 2020”
Krimuldas novada atskats par piedalīšanos “Balttour 2020”

2. februārī Ķīpsalā noslēdzās 27. starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2020”, kur otro gadu piedalījās arī Krimuldas novads, stāstot par jaunumiem, piedāvājumiem un aktivitāšu iespējām novadā. Tūrisma izstādi no 31. marta līdz 2. februārim apmeklēja vairāk kā 28 tūkstoši interesentu, kuriem tika dota iespēja iepazīties ar plašu tūrisma iespēju piedāvājumu.

 

Izstādes apmeklētāji tika iepazīstināti ar apskates objektiem, aktīvā tūrisma iespējām, apskates saimniecībām, krastinga iespējām un novada pasākuma plānu. Pie Krimuldas novada stenda uzstājās  folkloras kopa “Putni” skandējot spēka un saules dziesmas, kuras piepildīja Ķīpsalas izstāžu halli ar pavasara vēsmām. Ieskatu Krimuldas novada daudzveidībā ļāva ieraudzīt Jevgēņijas Engīzeres gleznotās gleznas, kuras rotāja  Krimuldas novada stendu.

 

Krimuldas novada stenda apmeklētāji varēja  iepazīties ne tikai ar novada apskates objektiem, bet arī mājražotājiem. Piektdien, 31. martā, ar bišu produkciju izstādes apmeklētājus iepazīstināja SIA “Lejaslīves” saimniece. SIA “Lejaslīves” uzņem ciemos ekskursantu grupas ar iepriekšēju pieteikšanos. Sestdien, 1. februārī, Ilze Lipska no “AbsolūtsĒd” prezentēja iemīļotos mikrozaļumus, augļu un dārzeņu pulverus, kurus var izmantot kā garšvielas. “AbsolūtsĒd” saimnieki ir atvērti piedāvājumiem un viesu uzņemšanai pie sevis saimniecībā, lai iepazīstinātu ar savu darbu. Izstādes noslēguma dienā, 2. februārī, apmeklētājiem bija iespēja nogaršot Lēdurgas pagasta zemnieku saimniecības “Mazlauri” ražotos sierus “Rehtšprehera siers”. Zemnieku saimniecības “Mazlauri” saimnieks pie sevis arī uzņem grupas ar iepriekšēju pieteikšanos.

 

Piedalīšanās izstādē ir devusi arī pirmos rezultātus – ir jau pieteikumi uz ekskursiju pa Lēdurgas Dendroparku un par mums raksta medijos (http://travelnews.lv/?m_id=18252&i_id=5&pub_id=120551).

 

Sakām lielu paldies mājražotājiem un folkloras kopai “Putni” par atsaucību un dalību izstādē!

Uz tikšanos novada apskates vietās un pasākumos!

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs