1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Krimuldas novada bāriņtiesas darbība ārkārtējās situācijas laikā
Krimuldas novada bāriņtiesas darbība ārkārtējās situācijas laikā

Saistībā ar Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanas pasākumiem un visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 2021. gada 6. aprīlim, Krimuldas novada bāriņtiesa apmeklētājus pieņem  tikai neatliekamās situācijās un pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot 67976857 vai  rakstot e-pastu: barintiesa @krimulda.lv.

Ierodoties klātienē, apmeklētājam obligāti jālieto sejas aizsargmaska un jāveic rakstisks apliecinājums saistībā ar Covid-19 vīrusa ierobežojošo pasākumu ievērošanu un veselības stāvokļa novērtējumu.

Bāriņtiesa apliecinājumus veic tikai neatliekamās situācijās. Apliecinājuma veikšanai nepieciešamos dokumentus lūdzam iesūtīt elektroniski vai atstājot tos pastkastē pie Krimuldas novada domes durvīm, Parka ielā 1, Raganā ar norādi “Bāriņtiesai”. Bāriņtiesas darbinieks informēs klientu par sagatavotā dokumenta iespējamo saņemšanas laiku. Aicinām izvērtēt iespēju apliecinājuma pakalpojumus saņemt pēc 2021. gada 6. aprīļa.

Dzīves apstākļu pārbaudes tiks veiktas tikai galējas nepieciešamības gadījumos, prioritāri situācijās/lietās, kur ir konstatēti augsti riski un, kur, iespējams, pastāv bērnu tiesību un interešu apdraudējums.

Saudzēsim savu un līdzcilvēku veselību!

Informāciju sagatavoja:

Bāriņtiesas priekšsēdētāja

Olita Liekniņa

tālr. 67976857, mob.27737307

olita.lieknina@krimulda.lv  

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs