1. Sākums
  2. Sports
  3. Krimuldas novada čempionātā spēka divcīņā Spēka Pasaule Valmiera izcīna uzvaru
Krimuldas novada čempionātā spēka divcīņā Spēka Pasaule Valmiera izcīna uzvaru

3. oktobrī Inciemā, Krimuldas novadā, norisinājās 2020. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā. Sacensībās tika uzrādīti gan personīgie rekordi, gan arī taupīti spēki rudens sezonas nozīmīgākiem mačiem.

Šajās sacensībās vienmēr valda draudzīga gaisotne  Lai gan dalībnieku skaits nebija liels -36, sacensībās tika pārstāvēti 6 sporta klubi, kuriem bija iespēja savus spēkus pārbaudīt svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē.

Komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja Spēka Pasaule Valmiera, 2.vietā – “Gulbenes K.S.P.”, 3.vietā – “Powerlab”.

Krimuldas novada čempionātā spēka divcīņā absolūti spēcīgākās sievietes titulu izcīnīja Inese Serda ( “Powerlab”), kura spiešanā tika galā ar 70kg, vilkmē – ar 132,5kg, kopsummā – 202,5kg. 2.vietā – Sigita Dzene (RTU sporta klubs). Viņa uzspieda 65kg, vilkmē – 150kg, kopsummā – 215kg. 3.vietā – Danīna Dace Krūmiņa ( “Gulbenes K.S.P.”), kurai spiešanā – 45kg, vilkmē – 115kg, kopā – 160kg.

Absolūti labākie vīrieši open grupā: 1.vietā – Jānis Anšmits (SP Valmiera). Viņš uzspieda 207,5kg, vilkmē – 307,5kg, kopā – 515kg. 2.vietā – Andris Lūsis (“Powerlab”), kurš uzspieda 142,5kg, vilkmē tika galā ar 250kg, kopsummā viņam – 392,5kg. 3.vietu izcīnīja Edgars Jurkāns (SP Valmiera). Viņš uzspieda 132,5kg, vilkmē – 205kg, kopsummā – 337,5kg. E.Jurkānam uzvara arī Junioru grupā.

Savukārt Seniori 1 grupā uzvaru izcīnīja Guntis Apse (SP Valmiera), kurš uzspieda 112,5kg, vilkmē – 200kg, kopā – 312,5kg. Seniori 2 grupā 1.vietu izcīnīja Karens Kasabjans ( “Gulbenes K.S.P.”). Viņš uzspieda 100kg, vilkmē – 165kg, kopā – 265kg. Seniori 3 grupā uzvaras laurus plūca Sergejs Vedmedovskijs (“Gulbenes K.S.P.”), kuram spiešanā 147,5kg, vilkmē – 215kg, kopā – 362,5kg.  Jauniešu grupā uzvaru izcīnīja Andris Roberts Folkmanis (SP Valmiera). Viņš uzspieda 105kg, vilkmē – 175kg, kopā – 280kg.

Sacensības organizēja Siguldas Pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju (LPF) un Krimuldas novada domi.

Sacensības atbalstīja Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas Pauerliftinga federācija, Krimuldas novada dome, “Lēdurgas miesnieks”, “Raganas Burgers”, SIA “Pansija”, “Teiksmainā Krimulda”, SIA “Ceplīši A.S.”.

Vairāk informācijas par sacensībām LPF mājās lapā.