1. Sākums
  2. Lauksaimniecība
  3. Krimuldas novada iedzīvotāji saņem pirmās Siguldas ID kartes
Krimuldas novada iedzīvotāji saņem pirmās Siguldas ID kartes

18. jūnijā Krimuldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā, klātesot Krimuldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Linardam Kumskim un Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Uģim Mitrevicam, tika izsniegtas pirmās Siguldas ID kartes Krimuldas novada iedzīvotājiem.

Jau rīta agrumā Krimuldas novada Klientu apkalpošanas centra apmeklētāji interesējās par iespēju  iegūtu savā īpašumā Siguldas ID kartes, kas tagad pieejamas ar individuālu dizainu un pielāgotu lojalitātes programmu arī Krimuldas novada iedzīvotājiem. Krimuldas novadā pirmā Siguldas ID karte tika izsniegta Krimuldas vidusskolas 12. klases absolventei Elīnai Rupeikai. Tā kā ID karte sniedz dažādas priekšrocības un atlaides, Elīna kā pirmo kartes izmantošanas mērķi min biļešu iegādi uz kādu no kultūras pasākumiem.

Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics, Elīna Rupeika – pirmās Siguldas ID īpašniece Krimuldas novadā, Krimuldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Linards Kumskis. Foto: G. Zīverte

 

Krimuldas novads pievienojas Siguldas novada iedzīvotāju lojalitātes programmai, paplašinot Siguldas ID kartes uzņēmēju piedāvājumu arī no Krimuldas novada. Krimuldas novada deklarētajiem iedzīvotājiem ar Siguldas ID karti pieejams tikai Krimuldas novada pašvaldības piedāvāto pakalpojumu priekšrocības, savukārt uzņēmēju piedāvātās atlaides ir pieejamas neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

Krimuldas novada pašvaldības sniegto pakalpojumu priekšrocības pieejamas Krimuldas peldbaseinā, Krimuldas peldbaseina trenažieru zālē, Lēdurgas Dendroparkā un Lēdurgas sporta hallē.

Krimuldas novada domes priekšsēdētājs Linards Kumskis: “Prieks, ka esam pievienojušies vienai no iespējām bagātākajām iedzīvotāju karšu programmām Eiropā. Sadarbība veicinās vietējo uzņēmēju izaugsmi un labklājību. Aicinām iedzīvotājus un uzņēmējus pievienoties karšu lietotāju saimei!”

Krimuldas novadā deklarētie iedzīvotāji ID kartes var saņemt Klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00.

ID karti bez maksas var saņemt Krimuldas novada bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.

Krimuldas novada uzņēmēji aicināti iesaistīties ID kartes programmā, rakstot savu īpašo piedāvājumu uz e-pasta adresi id@sigulda.lv. Līdz šim jaunās personalizētās ID kartes saņēmuši vairāk nekā 13 980 Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju – vairāk nekā 80% novadnieku.

 

 

*Foto: G. Zīverte

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs