1. Sākums
  2. Paziņojumi
  3. Krimuldas novadā izsniegta simtā Siguldas ID karte
Krimuldas novadā izsniegta simtā Siguldas ID karte

Krimuldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā 23. jūlija rītā izsniegta simtā Siguldas ID karte. Krimuldas novada iedzīvotājiem iespēja pieteikties Siguldas ID karšu plašajai lojalitātes programmai tiek piedāvāta no 18. jūnija pirmdienās un ceturtdienās Klientu apkalpošanas centrā Raganā, Parka ielā 1. Desmit izsniegšanas dienās kartei pieteikušies vairāk kā 100 Krimuldas novada iedzīvotāji.

Simtās kartes saņēmēja ir Krimuldas novada iedzīvotāja Ieva Lukša no Inciema. Lai iegūtu ID karti savā īpašumā Lukšu ģimene bija ieradusies kuplā skaitā – kopā ar Ievu kartei pieteicās arī viņas vīrs Māris Lukša un mamma Maiga Medne. Ieva stāsta, ka galvenais kartes izmantošanas mērķis būs kultūras pasākumu apmeklēšana, izmantojot ID kartes lojalitātes programmu. Lukšu ģimene bija patīkami pārsteigta par sagādātajām pārsteiguma balvām no Siguldas novada pašvaldības un Krimuldas novada pašvaldības, kā simtās kartes saņēmēji.

Atgādinām, ka Krimuldas novada deklarētajiem iedzīvotājiem ar Siguldas ID karti pieejams tikai Krimuldas novada pašvaldības piedāvāto pakalpojumu priekšrocības, savukārt uzņēmēju piedāvātās atlaides ir pieejamas neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas.

INFORMĀCIJA PAR ID KARŠU SAŅEMŠANU KRIMULDAS NOVADĀ

ID karti bez maksas var saņemt Krimuldas novada bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.

Krimuldas novada uzņēmēji aicināti iesaistīties ID kartes programmā, rakstot savu īpašo piedāvājumu uz e-pasta adresi id@sigulda.lv.

 

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs