1. Sākums
  2. Sabiedrība
  3. Krimuldas novada mākslas skolu izstādes oktobrī
Krimuldas novada mākslas skolu izstādes oktobrī

Līdz 28. oktobrim Krimuldas Tautas namā, Raganā, apskatāma Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde “Radošums”. “Reiz rudenī radās radošums…” – rudens ir ražas laiks, izstādē aplūkojama pagājušā mācību gada radošo darbu raža! Visi laipni gaidīti!

 

 

Savukārt dodoties baudīt rudens krāšņumu Siguldas un Turaidas pusē, apciemojiet arī Turaidas muzejrezervātu un aplūkojiet Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skolas audzēkņu plenēra darbu izstādi! 

Šovasar, no 14. līdz 20. jūlijam, Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas un Maijas Pīlāgas Lēdurgas Mākslas skolas audzēkņi pavadīja laiku zīmējot un gleznojot plenēra jeb “zaļās prakses” nometnē. Plenērs šogad notika Krimuldas novadā, Turaidas pamatskolas ēkā. Audzēkņi gleznoja un zīmēja Krimuldas novada skaistākajās vietās, apgūstot prasmes gleznošanā un zīmēšanā un iepazīstot sava novada kultūras un dabas vērtības.  Jaunos māksliniekus laipni uzņēma arī Turaidas muzejrezervāts. Skolēni savos darbos iemūžināja Klaušinieku māju un Dainu kalna akmens tēlus.

 

 

Izstāde Turaidas muzejrezervātā skatāma līdz oktobra beigām! Novembra mēnesī vasaras plenēra darbu izstāde būs skatāma Lēdurgas kultūras namā. Paldies Turaidas muzejrezervātam par sadarbību, Krimuldas novada Domei par atbalstu plenēra norisē.

Citi jaunumi Kultūra

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs