1. Sākums
  2. Veselība
  3. Krimuldas novada pašvaldība uzsāk pārtikas paku izdali ārkārtējās situācijas laikā
Krimuldas novada pašvaldība uzsāk pārtikas paku izdali ārkārtējās situācijas laikā

Krimuldas novada pašvaldība 20. aprīlī uzsāka pārtikas paku izdali maznodrošinātām, trūcīgām un daudzbērnu ģimenēm (3 un vairāk), kuru bērni deklarēti Krimuldas novadā un mācās pirmsskolas, vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs.

Pārtikas paku izdales punkts stāvlaukumā pie PII “Krimulda”.

20. aprīlī pārtikas pakas saņēma 63 ģimenes, kopā tika izsniegtas vairāk kā 350 pārtikas pakas. Katram bērnam aprīļa mēnesī tiek izsniegtas divas pārtikas pakas, katras pārtikas pakas vērtība ir 20 EUR.

Vienas pārtikas pakas saturs.

Līdz 24. aprīlim plkst. 12.00 turpinās pieteikšanās aprīļa pārtikas pakām. Nākamā pārtikas paku izsniegšana plānota 28. aprīlī no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.30. Par pārtikas paku saņemšanu ģimenes informēs Krimuldas novada Sociālais dienests. 

Pārtikas pakām var pieteikties:

Pārtikas paku saņemšana tiek organizēta:

Pārtikas paku izsniegšana turpināsies arī maijā, balstoties uz jau iesniegtajiem pieteikumiem. Krimuldas novada Sociālais dienests sazināsies ar ģimenēm, kuras iesniegušas pieteikumus un informēs par paku saņemšanu. Maija pārtikas paku saturs tiek plānots ar nelielām izmaiņām, lai dažādotu produktu klāstu.  

Krimuldas novada pašvaldība jau saņēmusi pirmās atsauksmes: “Milzīgs paldies par pakām no daudzbērnu ģimenes. Ļoti noderīgi produkti, īpaši priecē, ka ir arī svaigā produkcija. Ābolus un burkānus bērni jau grauž. Un tik garšīga maizīte! Arī cepumi un jogurts! Ļoti labs sastāvs kastei. Daudzveidīgs. Ja par ieteikumiem maija mēnesim, ļoti daudz kas var palikt arī tas pats, tiešām noderīgi un bērni apēdīs visu, varbūt tik rīsu vietā griķi vai kādi milti vai kas cits. Jo rīsi noteikti pietiks ilgākam laikam, tos parasti vienu reizi nedēļā iekļaujam ēdienkartē. Marinēto biešu vietā bērni priecātos arī par marinētiem gurķiem. Vai varbūt ābolu biezenis. Vai tomātu mērce.”

Lai uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti un sagatavotu pārtikas pakas maija mēnesim, lūdzam sniegt savus ieteikumus un komentārus, kas saistīti ar pārtikas pakas saturu, izsniegšanas un pierakstīšanās kārtību u.c. – ej.uz/tavapaka

Pārtikas pakas paredzētas kā atbalsts ģimenēm vieglākai ārkārtējās situācijas pārvarēšanai.

Sociālā dienesta speciālisti atgādina, ja ģimenēm, kuras neietilpst Ministru kabineta nosauktajās grupās, nepieciešama palīdzība bērnu ēdināšanā, tās aicinātas rakstīt uz e-pasta adresi socialaisdienests@krimulda.lv.

Krimuldas novada dome 9. aprīlī ārkārtas domes sēdē pieņēma lēmumu, kas paredz līdz 2020. gada 31. maijam nodrošināt Krimuldas novadā deklarēto trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu (3 un vairāk) bērnus, kuri mācās pirmsskolas, vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs, ar pārtikas pakām divas reizes mēnesī.

Pārtikas paku satura izstrādē piedalās Krimuldas novada izglītības iestādes, ņemot vērā MK noteikumus Nr. 172.

Citi jaunumi Pašvaldība

Pajautā domei!

Uzdod savu jautājumu Krimuldas Novada domei

Kalendārs